13:54:56 - سه شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سناتور آمریکایی: ایران پیروز می‌شود و ما شکست می‌خوریم
کانال تلگرام سمنان لاین

سناتور آمریکایی: ایران پیروز می‌شود و ما شکست می‌خوریم
سناتور آمریکایی مجددا درباره وقوع جنگ در خاورمیانه هشدار داد.
به گزارش سمنان لاین به نقل از بریتبارت‌نیوز، سناتور لیندسی گراهام، طی مصاحبه‌ای با شبکه سی‌بی‌اس درباره وقوع جنگ بین اسرائیل و حزب الله هشدار داد.
گراهام گفت: «ما در شُرُف وقوع جنگ بین اسرائیل و حزب الله و جنوب لبنان هستیم. ایران در حال پیروز شدن است و ما در حال باختن هستیم. من به اسرائیل و اردن رفتم، پادشاه اردن تحت محاصره است؛ زیرا ما هیچگونه سیاستی در قبال دسترسی ایران و روسیه نداریم.»
گراهام ضمن متهم ساختن حزب الله به ساخت تسلیحات نقطه‌زن، افزود: «من به جای پیش بردن فرآیند صلح، بر مهار ایران تمرکز خواهم کرد. اگر ما راهبردی علیه ایران ارائه نکنیم، باعث خواهیم شد که اسرائیل بسیار زودتر وارد جنگ با عناصر حزب الله در جنوب لبنان شود.»
وی ادامه داد: «ما برای مهار ایران راهبردی نداریم. آن‌ها (ایرانیان) در شُرُف تسلط بر دمشق هستند… . اکنون ایران در حال سیطره بر خاورمیانه است. عناصر حزب الله که ایران به آن‌ها تجیهزات می‌دهد، بیش از ۱۰۰ هزار موشک دارند که اسرائیل را نشانه رفته‌اند. اگر ما ایران را اخراج نکنیم … این جنگ (سوریه) هرگز به پایان نخواهد رسید.»
گراهام چند روز پیش هم پس از بازگشت از اسرائیل، اتهامات مشابهی علیه ایران و حزب الله مطرح کرده بود. او در این مصاحبه سیاست آمریکا در سوریه را یک «آشفتگی تمام‌عیار» دانست و مدعی شد که آمریکا برای مهار ایران و روسیه در سوریه برنامه‌ای ندارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب