خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/03/04 10:19
شناسه خبر : 25955

واژگونی تریلی درمحور سمنان- دامغان یک کشته برجا گذاشت

سمنان لاین – فرمانده نیروی انتظامی دامغان گفت: واژگونی تریلی حامل گچ در حوالی روستای قدرت آباد این شهرستان یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت. به گزارش سمنان لاین سیدعلی اکبر میری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به محض اطلاع از این حادثه که ساعت 6 و 20 دقیقه صبح […] ...

سمنان لاین – فرمانده نیروی انتظامی دامغان گفت: واژگونی تریلی حامل گچ در حوالی روستای قدرت آباد این شهرستان یک کشته و یک مجروح برجا گذاشت.

به گزارش سمنان لاین سیدعلی اکبر میری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به محض اطلاع از این حادثه که ساعت 6 و 20 دقیقه صبح امروز در 10 کیلومتری شهر دامغان در محور دامغان – سمنان ، اتفاق افتاد، نیروهای پلیس راه، آتش نشانی امیریه و اورژانس 115 به منطقه اعزام شدند و سرنشین مصدوم و فرد فوت شده را به بیمارستان ولایت دامغان انتقال دادند.
وی علت واژگونی این خودرو را خواب آلودگی راننده اعلام کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان تصریح کرد : خستگی، توجه نکردن به جلو، خواب آلودگی، سرعت و سبقت غیرمجاز از عوامل اصلی حوادث در جاده هاست که امیدواریم در ایام نوروز شاهد هیچ حادثه رانندگی نباشیم.
50 نیروی امدادگر داوطلب در پایگاه های هلال احمر دامغان فعالیت می کنند که در هر روز 14 کشیک در پایگاه ها حضور دارند.
چهار پایگاه امداد و نجات هلال احمر در شهرستان دامغان فعالیت دارد.
هموطنان گرفتار در حوادث مختلف می توانند از طریق شماره 112 سامانه امداد و نجات هلال احمر، از خدمات این نهاد بهره مند شوند.