0:07:05 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بعد از تحقق شعار «سمنان از معبر به مقصد»!!! / شعارجدید ازمدیرجدید ؛ سمنان 1400 نگین گردشگری ایران
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان با تاکید بر اینکه نوروز ۹۷ نوروزی متفاوت در استان سمنان خواهد بود، گفت: در راستای افزایش شادابی و نشاط در مردم و افزایش اقامت مسافران، در ایام نوروز در ۱۳ شب اجرای ۱۰۰ جشن نوروزگاهی پیش‌بینی شده است.

به گزارش سمنان لاین ازروابط عمومی این اداره کل، محمد جهانشاهی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاوتی استان سمنان، اظهار کرد: “سمنان 1400 نگین گردشگری ایران”، شعار گردشگری و افق پیش بینی شده اداره کل میراث فرهنگی استان سمنان است.

-شایان ذکر است شعار «سمنان از معبر به مقصد» بمدت چندسال  ترجیع بند سخنرانی های مسئولان اجرایی استان بود و بدون هیچ نتیجه ی مشخصی اکنون با شعارجدید و زیبای این اداره کل باعنوان “سمنان 1400 نگین گردشگری ایران” مواجه هستیم که امیدواریم فقط بازی با کلمات و جملات نباشد! –

وی افزود: ظرفیت‌های استان سمنان در حوزه تاریخی و گردشگری و تولیدات صنایع دستی می‌تواند این استان را به یکی از مناطق پیشرو در حوزه گردشگری تبدیل کند .

وی با بیان اینکه تحقق شعار گردشگری سمنان نیاز به مشارکت تمامی دستگاههای اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد دارد، پیشنهاد ایجاد ستاد سمنان ۱۴۰۰ را در این جلسه عنوان کرد .

جهانشاهی با اشاره به برنامه‌های این اداره کل برای استقبال از مسافران نوروزی گفت: پیش از فرارسیدن سال جدید، طرح نظارتی پیش بهار از پانزدهم اسفند ماه در استان سمنان اجرا می‌شود .

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان افزود: این طرح با هدف نظارت بر ارائه خدمات تاسیسات گردشگری استان سمنان و خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به مسافران و گردشگران اجرا می‌شود .

وی با تاکید بر اینکه نوروز ۹۷ نوروزی متفاوت در استان سمنان خواهد بود، گفت: در راستای افزایش شادابی و نشاط در مردم و افزایش اقامت مسافران، در ایام نوروز در ۱۳ شب اجرای ۱۰۰ جشن نوروزگاهی پیش بینی شده است .

استاندار سمنان نیز در این جلسه با قدردانی از خدمات مدیر کل سابق میراث فرهنگی استان سمنان، گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی مکلفند در راستای تحقق سیاست‌های گردشگری با اداره کل میراث‌فرهنگی استان سمنان همکاری کنند .

” سید شهاب الدین چاووشی” بر مشارکت فرمانداری‌ها برای برپایی بازارچه‌های نوروزی صنایع‌دستی در تمامی شهرستان‌ها تاکید کرد .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنانی   مارس 4, 2018  

    سمنان یه زائرسرای ارزون قیمت نداره.همه مسافرا رو محترمانه حواله میدیم به پارک ها.کلی هم افتخار میکنیم که پارکمون مجهزه.این چه کاریه آخه.این عزیزی که ریاست جدیدو به عهده گرفته اگه بتونه بودجه بگیره و بناهارو مرمت کنه که خداخیرش بده والا جفا کرده مسئولیت قبول کرده.