15:13:29 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مطالبه گری بی پایان؛تعجب همگان! /ساخت «فرودگاه مردم ساز» با قول تامین اعتبار مسئولان استان؟؟؟
کانال تلگرام سمنان لاین

 نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح احداث راه آهن اینچه برون- شاهرود- بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصویب و به شورای نگهبان فرستاده شد.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، سید حسن حسینی شاهرودی پنجشنبه شب در آیین گزارش عملکرد 20 ماهه خود به مردم، در دانشگاه صنعتی شاهرود درخصوص ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در شاهرود هم گفت: استعلام های لازم برای این طرح در کمتر از 48 ساعت صادر و در قالب کاری جهادی به تصویب رسیده و به تهران فرستاده شد.
عضو مجلس دهم درباره دیگر پیگیری ها برای ارتقا زیرساخت های اقتصادی شرق استان یادآور شد: فرودگاه شاهرود نخستین فرودگاه کشور است که سال 70 به دست مردم این شهرستان ساخته شد اما هنوز نتوانسته ایم انگور ! باغداران این منطقه را از همین جا به خارج از کشور صادر کنیم.
حسینی شاهرودی با اشاره به کمک های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور به فرودگاه شاهرود ادامه داد: پارسال مسوولان استان قول کمک 30 میلیارد ریالی برای حمایت از این فرودگاه را دادند اما تاکنون تخصیص نیافته است.

(آیا فرودگاه مردم ساز !!! را می توان با قول مسئولان استان ساخت آنهم نه ازطریق و روال مشخص  یا اینکه برای ساخت فرودگاه مردم ساز !!! تخصیص اعتبار در سازمان برنامه وبودجه کشور نیاز به طی مراحل قانونی دارد؟)
وی همچنین با بیان اینکه مسیری برای توسعه شرق استان تدوین شده، اضافه کرد: در مسیر توسعه نخستین گام آمایش سرزمینی بود که با همت سازمان برنامه و بودجه استان ساماندهی شد.
حسینی شاهرودی افزود:افق چشم انداز دراز مدت با کمک دانشگاهیان و با شناخت ظرفیت های شاهرود و میامی، برای شرق استان تدوین شد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به افزایش 2 و نیم برابری بودجه استان در سال 96، بیان کرد: در یک سال گذشته 2 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار ملی در شاهرود و میامی جذب شده است.
سمنان لاین – از نکات قابل توجه و تعجب در این مراسم  انتقاد آقای حسينى نماینده محترم  از عقب ماندگى هاى شاهرود بود !!!

در این آیین که استاندار سمنان نیز حضور داشت و برنامه های خود را برای توسعه شاهرود مطرح نمود، نماینده شاهرود  با وجود ارائه ی مجموعه ای از اقدامات بزرگ و پیشرفت های چشمگیر درشاهرود در کمال تعجب در راستای مطالبه گری بی پایان، بازهم از عقب ماندگى هاى شاهرود انتقادکرد!!!

 

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب