21:34:35 - چهار شنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به پیمانکاران پرداخت شد؛
100 میلیاردتومان از اعتبار عملیات 4 بانده شدن محور سمنان -فیروزکوه
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین ازمرکز اطلاع رسانی پلیس راه سمنان ، تنها در هفته گذشته 10 نفر بر اثر واژگونی و برخورد شاخ به شاخ با خودرو روبه رو مصدوم شدند.
سالانه در این محور حدود 500 نفر به خاطر 2 بانده بودن جاده و واژگونی و عبور خودروهای سنگین مصدوم می شوند.
به گزارش سمنان لاین در رابطه با مراحل تکمیل و ساخت محور سمنان – فیروزکوه، سید عبدالمجید نژاد صفوی مدیرکل راه و ترابری استان سمنان   با اشاره به انجام مناقصه طرح ارتباطی فیروزکوه – سمنان گفت : گام آخراین طرح که شامل 20 کیلومتر از پاسگاه افتر سرخه تا سمنان است با اعتبار 900 میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار شد.
وی محور چهاربانده سمنان – فیروزکوه را از مهمترین طرح ‌های راهسازی این استان برشمرد و افزود: در سفر دکتر روحانی به استان سمنان اعتبارات خوبی به این طرح اختصاص یافته که در صورت تخصیص کار اجرایی آن به صورت مستمر ادامه می‌یابد.
مدیرکل راه و ترابری استان سمنان با بیان این که رییس‌جمهور در سفر به استان سمنان توجه خاصی به راه‌های ارتباطی داشتند، تصریح کرد: بخشی از این طرح با اجرایی شدن 10 کیلومتر پایانی آن از مرز مشترک با استان تهران در حال انجام است و به زودی به پایان می‌رسد.
وی با اشاره به مشارکت راه و ترابری 2 استان در اجرایی شدن این طرح گفت : اداره کل راه و ترابری استان‌های تهران و سمنان در عملیاتی کردن این طرح‌ها همکاری خوبی با همدیگر دارند.
وی ادامه داد: برای تکمیل تمامی این طرح حدود 2 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است که تاکنون 50 درصد آن به پیمانکاران بخش خصوصی پرداخت شده است.

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب