22:03:36 - چهار شنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وعده ای قدیمی از مدیری جدید؛
«بافت تاریخی سمنان» باید به مرکز جذب گردشگر تبدیل شود!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – سرپرست جدید اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان گفت: بافت تاریخی شهر سمنان باید به مرکز جذب گردشگر تبدیل شود .

محمد جهانشاهی در بازدید از بافت تاریخی شهر سمنان، افزود: فضای بافت تاریخی شهر سمنان دارای قابلیت‌های بسیاری است و باید از این قابلیت‌ها بهره برداری بیشتری شود .

وی در دیدار با بازاریان نیز خواستار همکاری مردم محلی و کسبه بازار برای تبدیل بافت تاریخی سمنان به مرکز جذب گردشگر شد .

جهانشاهی با بیان اینکه این اداره کل در همکاری با شهرداری سمنان درصدد ساماندهی بافت تاریخی شهر است، تصریح کرد: ساماندهی بافت نیاز به همکاری و حمایت مردم و به خصوص بازاریان دارد .

سرپرست جدید اداره کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یادآوری کرد: بافت تاریخی مصوب طرح جامع سمنان 330 هکتار است که 42 هکتار آن بافت تاریخی ویژه است .

شماری از کسبه بازار سمنان نیز در این دیدار برای همکاری در ساماندهی بافت تاریخی سمنان قول مساعد دادند .

شایان ذکر است این چندمین مدیرکل محترمی میباشند که به استان تشریف می آورند و چنین وعده ای داده می شود و نهایتا در گیرودار تقسیم وظایف با شهرداری سمنان اصل موضوع در حد حرف باقی می ماند!

البته سمنان لاین  بهیچ عنوان قصد  قصاص قبل از محاکمه نداشته لیکن بدون هیچگونه قضاوتی   برعملکرد این دو دستگاه محوری که اتفاقا از مدیریت جدیدنیزبهره می برند، منتظر اقدامات عملی آنها در ساماندهی بافت تاریخی سمنان خواهدبود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب