خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/24 22:21
شناسه خبر : 25772

انتقاد نماينده ولي‌فقيه از بي‌توجهي به كمبود آب در استان سمنان/سمنان لاین: شرکت آب منطقه ای برای تامین منابع آب درمرکزاستان منفعل است!

سمنان لاین-نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان با انتقاد از بي توجهي مسوولين به مشكلات كمبود آب در اين استان گفت: حدود 5 سال پيش در حضور دكتر روحاني، رئيس جمهور گفتيم آب، آب، آب، كار، كار، كار، ولي هنوز هيچكدام از مشكلات حل نشده است. به گزارش سمنان لاین ازایسنا آيت […] ...

سمنان لاین-نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان با انتقاد از بي توجهي مسوولين به مشكلات كمبود آب در اين استان گفت: حدود 5 سال پيش در حضور دكتر روحاني، رئيس جمهور گفتيم آب، آب، آب، كار، كار، كار، ولي هنوز هيچكدام از مشكلات حل نشده است.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا آيت الله سيد محمد شاهچراغي در ديدار با مديرعامل و كاركنان شركت آب منطقه‌‌اي سمنان تأكيد كرد: مسوولين و در رأس آنها، دولت بايد مشكلات مردم را از نزديك ببينند و اين مشكلات را ريشه‌اي حل كنند.

وي ادامه داد: متأسفانه مردم  استان سمنان و از جمله روستاهاي اين استان با مشكل كمبود آب و خشكسالي شديد گريبانگير هستند و بايد براي حل اين مشكل فكر اساسي و تدبير ويژه‌اي انديشيد و از مسوولين ميخواهم اين مشكل را ريشه‌اي حل كنند.

نماينده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبري اضافه كرد: ما خوشبختانه در استان سمنان از همه لحاظ داراي امنيت خوبي هستيم و اين جاي شكر و همچنين تقدير و تشكر از مسوولين مربوطه دارد، اما مردم استان نيازمند امنيت آبي هم هستند، امروزه كمبود آب و خشكسالي، امنيت روستاها و شهرهاي استان را با خطر  جدي مواجه كرده است.

سمنان لاین بنا به نظر اکثر دلسوزان آقای حیدریان بعنوان رییس آب منطقه ای استان سمنان در دوران مسئولین خود هیچ اقدام قابل ملاحظه ای برای تامین منابع آبی شهرستان سمنان بعنوان تنها شهری که در استان فاقد منابع آب پایدار میباشد برنداشته است و همچنان بر این کرسی تکیه زده است!