0:13:45 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش بینی هواشناسی سمنان برای هفته آینده
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: از ابتدا تا پایان هفته آینده برای هوای استان ناپایداری همراه با شدت وزش باد پیش‌بینی می شود.

به گزارش سمنان لاین غلامرضا حسنی غربا  در گفت و گو با ایرنا افزود: از امشب تا سه‌شنبه هفته آینده بارش پراکنده و وزش باد شدید در استان سمنان دور از انتظار نیست.
وی با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز جمعه به استان سمنان، خاطرنشان کرد: این سامانه در بیشتر نقاط استان باعث وزش باد و در برخی نقاط مرتفع استان با بارش باران و برف همراه است.
وی یادآور شد: از شنبه تا یکشنبه هفته آینده وزش باد در استان شدت بیشتری خواهد داشت و نیاز است بهره برداران بخش کشاورزی به ویژه گلخانه‌داران در این زمینه آمادگی لازم و اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار دهند.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره پیش بینی 24 ساعت آینده شهر سمنان، گفت: روز جمعه در سمنان نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و بارش پراکنده خواهد بود و کمینه دما به پنج و بیشینه به 16 درجه سانتی گراد می رسد.
به گزارش ایرنا، سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی های جوی استان سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان سمنان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب