14:19:09 - پنجشنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروازی که با 14 مسافر !!! به تهران بازگشت/ بررسی توجیه اقتصادی این پروازها
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر فرودگاه شاهرود گفت: با این که وضعیت آب و هوایی این شهر در چهارشنبه شب مساعد بود ، اما هواپیمای ATR72 شرکت هواپیمایی هما در مسیر تهران – شاهرود نتوانست دراین فرودگاه بنشیند.

مرتضی حمید پور پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا علت این کار را ، درست ندیدن باند فرود توسط خلبان این هواپیما اعلام کرد و افزود: به همین خاطر هواپیما بار دیگر به تهران بازگشت.
وی گفت: خلبان تصمیم گیرنده اصلی برای فرود هواپیماست و به همین دلیل وی پاسخ گوی موضوع باید باشد.
مدیر فرودگاه شاهرود همچنین از تاخیر بیش از سه ساعت هواپیمای ATR72 مسیر تهران – شاهرود هم خبر داد و گفت: این هواپیما می بایست ساعت18 و55 دقیقه پروازش را آغاز کند اما ساعت 22 و 26دقیقه فرودگاه مهرآباد را به سمت شاهرود ترک کرد.
حمید پور تعداد مسافران این هواپیما را 14 نفر اعلام کرد!

سمنان لاین – هرچند در اقدامی عجیب و مضحک   متاسفانه توسط عده ای  در فضای مجازی   اقدام خلبان بدلیل  عدم رویت باندفرودگاه شاهرود توسط  این خلبان وظیفه شناس و عدم فرود در فرودگاه مذکور و بازگشت به تهران را توطئه ای از سوی سمنان دانستند.
لذا ماهیت این شانتاژها و موارد مشابه در مظلومیت و فشار بی دلیل بر مرکزاستان باید مدنظر مسئولین ارشد استان  واقع شود.

اما سخن دیگراینکه مدیرمحترم فرودگاه شاهرودتعداد مسافران این هواپیما را 14 نفر اعلام کرده و پرسش اینجاست  آیا پرواز با 14 مسافر  بطور کلی توجیه اقتصادی دارد؟

لذا بایست دراینخصوص کارشناسان و مسئولین  نقطه نظرات خود را اعلام کنند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنانی...   فوریه 26, 2018  

  درپاسخ همشهری حسین اینکه اگر فرودگاه شاهرود توجیه اقتضادی ندارد برای آقای وزیر راه توجیه دارد که در همچین روزهائی جلوی استیضاح نمایندگان مجلس را بگیرد .و کما کان سوء مدیریت خود را بر کشور تحمیل نماید ……

 2. m   فوریه 24, 2018  

  مردم فهیم استان بخوبی میدانند که سایتی در شرق استان ، اولاً تخریب داشته ها و نداشته های سمنــــــــــــــــان و ثانیاً تضعیف شهرستان های دیگر استان است ، نگاه مغرضانه ، بدون پایه و اساس ، که خوشبختانه گوش مردم از این حرف های سخیف و وحدت شکنانه پر است ؟؟؟ راه به جایی نخواهید برد . درآینده نزدیک فرودگاه سمنــــــــان ، با بیشترین جمعیت در جغرافیای استان راه اندازی خواهد شد ، علت دروغ پراکنی و هیاهو عده ای هم از توسعه زیرساخت های مرکز استان است ، به امید روزی که در جای جای استان سمنـــــــــــــــــــــان از شرق تا غرب متناسب شرایط زیرساختها فراهم شود ، اگر واقعاً روزی در گرمسار جمعیت و استقبال مردم زیاد باشد فرودگاه راه اندازی شود ، چه اشکالی دارد؟؟

 3. محمد مهدی.ن   فوریه 22, 2018  

  داشتن عقل هم خوب چیزی که .‌‌‌….

 4. سرخه   فوریه 22, 2018  

  فرودگاه سمنان چه زمانی به بهره برداری می رسد؟ چرا استاندار سمنان کاری صورت نمی دهد؟

 5. حسین   فوریه 22, 2018  

  بابا این فرودگاه شاهرود توجیه اقتصادی ندارد. چه ربطی به سمنان دارد؟

 6. جورابلو از شهرستان شهیدپرو   فوریه 22, 2018  

  اخیرا هم‌استانیهای ما در شاهرود ، گرمسار ما را هم هدف قرار داده اتد و اقدامات بزرگ نماینده شجاع ما را در جذب بودجه و طرحهای عمرانی را هم به نوعی تضییع حقوق شهرستان شاهرود می دانند. همش غرب استان غرب استان می کنند.‌مثلا به توسعه صنعت ما گیر میدهند در حالیکه انتخاب محل سرمایه گذار ی با سرمایه گذار است‌
  شما سمنانیها هم که همیشه مورد اتهامشون هستید. این آخریش که فرودگاهشون است . کار این عزیزان در شاهرود بدور از انصاف است‌

 7. بهرام   فوریه 22, 2018  

  درود بر این هم استانی دامغانی. روی سخن من با قاطبه مردم فهیم و اگاه و باانصاف شاهرودی نیست. به نظرم کسانی که در فضای مجازی مطالبی را واقعا خیال انگیز و با هدف نفاق در استان مطرح می کنند خیرخواه مردم شاهرود نیستند. اینها شاهرود را نابود می کنند. کاری می کنند که نه در استان سمنان بلکه در سایر نقاط کشور شاهرود را …. معرفی می کنند. به نظرم بزرگان شاهرود باید جلوی این حرکات را بگیرند. دودش توو چشم همه مردم شاهرود میره. به خدا به هرکسی میگی که سایت شاهرودی میگه سمنانیها نگذاشتند هواپیما فرود بیاد می خنده. حتی گرمساریها و دامغانیها و …. جالبه حتی شهزوندان خوب شاهرودی.

 8. هم استانی دامغانی   فوریه 22, 2018  

  فرددگاه شاهرود قرار بود بین شاهرود و دامغان احداث بشه. اما شاهرودیها نذاشتن. از ترس اینکه بعدا بشه فرودگاه دامغان .
  خدا خیلی بزرگه. خیلی.

  • ناشناس   فوریه 25, 2018  

   سلام لطفا منبع این هر رو بفرمایید این قرودگاه از قدیم در همین نقطه بوده وصحبت امروز ودیروز نیست

 9. حسن ATR   فوریه 22, 2018  

  دم این خلبان گرم که جان ۱۴ مسافر را نجات داد.

 10. دارایی   فوریه 22, 2018  

  حتما مدیر فرودگاه شاهرود هم توسط شاهرودیها برکنار میشه.
  چون او باید در مصاحبش می گفت سمنانیها مانع نشستن هواپیما شدند نه نداشتن دید کافی.

 11. داداشی   فوریه 22, 2018  

  داداشی ام‌ . اگه کار سمنانیها باشه که هواپیما نتونسته در فرودگاه مردمی!!!!!!!!!! شاهرود بنشینه ، عجب قدرت سیگنالی دارند سمنانیها‌.خخهخخخخخخخخخخ