14:11:56 - چهار شنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارشاهرود؛
افزایش پروازهای چارتر فرودگاه شاهرود برای دریافت مجوز «مرز هوایی»!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار شاهرود گفت: از مجموع سه هزار و 950 میلیون ریال تسهیلات پرداختی به واحدهای صنعتی و کشاورزی استان سمنان از طریق سامانه بهین یاب، 949 میلیارد و 640 میلیون ریال مربوط به شهرستان شاهرود است.

 سید محمدرضا هاشمی چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان شاهرود در سرسرای ولایت فرمانداری ویژه این شهرستان، افزود: امسال بیش از 55 میلیارد و 100 میلیون ریال از سوی صندوق کارآفرینی امید شهرستان شاهرود برای طرح های اشتغالزایی پرداخت شده است.
وی پرداخت تسهیلات با نرخ بهره 6 درصد برای اشتغالزایی روستاییان و عشایر را نیز سبب ایجاد دورانی طلایی برای کارآفرینی در روستاها دانست و گفت: برای آسانی کار، هشت مورد ضمانتی که در روستاها قابل دسترس مردم است پیشنهاد داده شده است.
معاون استاندار سمنان یادآور شد: سهم شهرستان شاهرود در دریافت این تسهیلات 32 درصد استان بود که با رایزنی های انجام شده این میزان به 35 و هفت دهم درصد افزایش یافت.
هاشمی تاکید کرد: با وجود افزایش امکانات زیرساختی در روستاها، اگر تولیدثروتی در این مناطق انجام نشود، حضور روستایی بی معناست اما این تولید ثروت با اولویت کشاورزی و پس از آن دامداری و گردشگری است.
وی همچنین به آغاز پروازهای فرودگاه شاهرود به مشهد مقدس هم اشاره ای داشت و گفت: نخستین پرواز روز چهار اسفند از شاهرود و برگشت آن نیز در همان روز انجام می شوداما برنامه ریزی ها به گونه ای است که در آینده برای راحتی سفر زائران بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) پرواز رفت در روز چهارشنبه هر هفته و بازگشت روزهای جمعه انجام شود.
فرماندار شاهرود با بیان اینکه افزایش تعداد پروازها و استمرار آن ها پیش زمینه ای برای دریافت مجوز مرز هوایی شاهرود است، اضافه کرد: به زودی پروازهایی به مقصدهای جدید مانند کیش برای هم استانیان از طریق فرودگاه شاهرود راه اندازی می شود.

سمنان لاین – شایان توجه است این پروازها بصورت چارترمیباشد و قطعا پایدار و مستمرنخواهدبود و دقیقا همانطورکه فرماندارشاهرود گفتند صرفا برای دریافت مجوز مرز هوایی میباشد و پس از اخذ آن …..

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. هم استانی   فوریه 25, 2018  

    ببین مدیر سایت سمنان لاین عزیز . مردم شاهرود اگه بخوان کاری انجام بدن باهم متحد میشن و با هزینه های خودشان پیش میرن ولی سمنان چی…

  2. سمنی   فوریه 23, 2018  

    بدبخت تویی که فکر می کنی مرزهوایی خط کشیه زمین فوتباله

  3. ناشناس   فوریه 22, 2018  

    نمیری از حسادت بدبخت