15:44:23 - سه شنبه 20 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش تصویری/ بوسه استاد «اخلاق و معرفت» بر پیشانی مدیرفرودگاه سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

گزارش تصویری سمنان لاین از نشست جمعی از مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه درفرودگاه سمنان و مطالبه جدّی مردم در خصوص آغازپروازهای فرودگاه مرکزاستان که می تواند پوشش دهنده ی بخش وسیعی از استان سمنان ،شهرهای شمالی کشور و همینطور شهرستان های ورامین و فیروزکوه ازاستان تهران باشد.

شایان ذکراست مدیرفرودگاه سمنان دراین نشست تأکیدکرد مدیران بسیاری از ایرلاین ها در زمان بارش برف درتهران و تعطیلی فرودگاه امام ومهرآباد مطرح کرده اند چنانچه فرودگاه سمنان آماده شده بود اکثر پروازها به بعنوان آلترناتیو و معین تهران به فرودگاه سمنان منتقل می شد که  اهمیت فرودگاه سمنان درسطح کلان و ملی را نشان می دهد.

 

بوسه ی حاج آقامیرصناعی معلم اخلاق و معرفت بر پیشانی مهندس شجاعی مدیر پرتلاش و ساعی فرودگاه سمنان

لینک خبر?

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. شهرام   فوریه 21, 2018  

  بهتره آقای شجاعی مسئول فرودگاه سمنان بیشتر همت کنند. خیلی وقته قول راه اندازی دادند اما…. البته به ایشان باید نام دیگر مسئولین که وعدها فراوان دادند هم اضافه کرد: نماینده محترم و فرماندار خیلی خیلی خیلی خیلی فعال سمنان .

 2. م-ش   فوریه 21, 2018  

  اخلاق مداری صفت بارز مردم سمنان . هم مطالبه می کنند و قدردان مدیران زحمتکش. درود بر شما. الحق که نام شهر اخلاق برازنده شماست.

 3. داریوش   فوریه 21, 2018  

  عالی بود کارتون برادران و خواهران . دم همتون گرم. به امید راه اندازی فرودگاه استان سمنان.

 4. تبیانیان. مهدیشهر   فوریه 21, 2018  

  از عموم هم استانیهای خودم به ویژه مردم عزیز سرخه و شهمیرزاد و دامغان و گرمسار و سمنان و نیز همشهریانم در مهدیشهر می خواهم تا دست به دست هم بدیم تا فرودگاه سمنان زودتر بهره برداری بشه. مسئولین هم باید فعال تر عمل کنند. فرودگاه سمنان متعلق به همه استان است. از اینکه همشهریان من هم در نشست مردمی فرودگاه سمنان بودند تشکر می کنم.

 5. مرتضی   فوریه 21, 2018  

  مسئولین شهرستان سمنان یاد بگیرند.

 6. سعید   فوریه 21, 2018  

  درود بر این مردم فهیم. درود بر این مردان بی ادعا. درود بر این عزیزانی که بدون هیچ گونه مناصب دولتی و القاب و عناوین دولتی ، بدون هیچ چشمداشتی با پای خود و خودجوش در فرودگاه سمنان حضور می یابند. بدون هیاهو و جنجال و خبر بردن در پرتال خبری شرکت فرودگاههای کشور و ادعای ما ساختیم ما ساختیم ، با پول خود ساختیم با پول خود ساختیم بعضی ها در استان. و….درود برآقای میرصناعی عزیز.