22:29:50 - سه شنبه 20 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بست نشینی در فرودگاه سمنان / ادبیات سخیف یک کانال … درشاهرود همچنان ادامه دارد!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – ادبیات سخیف یک کانال … درشاهرود?

«صبح امروز جمعی۳۰نفره از مردمان بومی شهر با بست نشینی در فرودگاه سمنان از مسئولین خواستار هواپیماشدند/جمع مذکور اعلام کردند هواپیمارا تا اسفند جهت سفربه مشهد،لازم دارند.»

از آنجا که این هرزنامه ها نیازمند پاسخگویی نمیباشد اما به جهت نوع ادبیات توهین آمیز بکاررفته در آن اشاره به چندنکته خالی ازلطف نیست:

اولا این جمع متعلق به ۳ شهرستان استان بودند.

ثانیا این افراد از سازمان های مردم نهاد و کاملا مردمی که به نمایندگی از قشرکثیری از مردم در این نشست حضور پیداکرده بودند.

ثالثا پریشان حالی این دوستان که ظاهرا دغدغه ی توسعه ی متوازن!!! را در استان دارند برای چیست؟ مگر راه اندازی پروازهای فرودگاه سمنان خار درچشم عده ای شده است؟

رابعا آیا حضور در فرودگاه و انتقال مطالبه ی مردم استان به مسئولین این فرودگاه ، بست نشینی است؟ آیا بهترنیست با کمی مطالعه فهم خود را نسبت به معانی و بارسیاسی لغات افزایش دهیم؟

خامساً : مگر نه اینکه خوشبختانه پروازهای شاهرود – مشهد هرچندبصورت چارتر در روزهای گذشته برقرار شد پس این همه تنگ نظری برای برقرار شدن پرواز سمنان – مشهد که شامل جمعیت زیادی ازاستان می شود برای چیست؟

خامساً اولین پروازهوایی به مشهد برای خانواده معظم شهدا و مدافعان حرم درخواست موثرین این جلسه بوده و اینکه گفته شود :« …هواپیما را جهت سفر به مشهد لازم دارند» بسیار مشمئزکننده و مملو از بی احترامی و بی اخلاقی میباشد که متاسفانه همین کانال چندی پیش به آیت الله شاهچراغی نماینده محترم ولی فقیه دراستان هم بی احترامی کرد و همچنان بر سیاق ادبیات سخیف خود درموضوعات مختلف ادامه می دهد.

حال به موارد ذیل توجه کنید:

نشست کارگروه مردمی!!! حمایت از فرودگاه شاهرود  در فرمانداری تشکیل شد / منبع: کانال نماینده شاهرود

نکته قابل توجه:حضور چشمگیر مسئولین در این نشست مردمی ازفرماندار و معاونین گرفته تا مدیرکل محترم راه وترابری استان سمنان!!! مستقردرشاهرود

آیا برگرداندن همان واژه ها به این جمع کار حرفه ای و اخلاقی میباشد؟

ضمن اینکه سمنان لاین  در آینده ای نزدیک به مردم فهیم استان اطلاعات جالبی درخصوص بیرون زدن دم خروس مدعیان کمک های مردمی درساخت فرودگاه شاهرود را منتشرخواهدکرد!

واینجا نشست مردمی حامیان فرودگاه سمنان بدون حضور حتی یک مسئول دولتی?

《 قضاوت با شما 》

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مهدی   فوریه 27, 2018  

  هرچی به زمان افتتاح و راه اندازی فرودگاه مرکز استان نزدیک میشود ، کانال ضعیف شرق استان ، هیاهو بیشتری در تخریب سمنـــــــــان به راه میندازد ؟؟ ……انشالله مسئولین برای فرودگاه سمنـــــــــان پروازهای متناسب و بر اساس منطق در نظر بگیرند ، تا عمده جمعیت استان از این فرودگاه بهره ببرند ..

 2. هم استانی   فوریه 25, 2018  

  سلام . خیلییییییییی خوشحالیم که پروازهای فرودگاه شاهرود راه اندازی شده اونم با پشتکار نماینده و فرماندار عزیز و دیگر مسئولین و کمیته مردمی شاهرود
  که از فرودگاهی که به دست خود مردم ساخته شده.

 3. .......   فوریه 23, 2018  

  یه سایت لجن پراکن با عقبه نماینده ها شده عمله تخریب
  خاک …

 4. m   فوریه 21, 2018  

  ایجاد هیچ ظرفیتی با هوچی گری و تخریب بدست نخواهد آمد ، با این قبیل مسایل ذره ای از مظلومیت سمنـــــــــــــان و مردم با اخلاق آن کاسته نخواهد شد . موثرین سمنــــــــــان باید مثل همیشه به دنبال احقاق حق سمنــــــــــــــان باشند.

 5. فرهاد   فوریه 20, 2018  

  بهتره سمنان لاین عزیز و دوست داشتنی این سایت معلوم الحال شاهرودی را اینقدر بزرگ نکنه. از بس خودبین و مغرور و زیاده خواهه که حتی در شاهرود هم طرفدار نداره. بعبارت دیگه مردم از اختلاف افکنی هاش بی زارن.

 6. سمنی   فوریه 20, 2018  

  این مدیرکل راه و ترابری استان که بست نشین غیرقانونی در شاهروده توو فرودگاه شاهرود چه میکنه؟ ما یکبار هم در فرودگاه سمنان ندیدیمش.

 7. سمنانی   فوریه 20, 2018  

  تنگ نظران پرادعای زیاده خواه شرق نشین که چشم دیدن مرکز استان را ندارند.

 8. ناشناس   فوریه 20, 2018  

  شکرزیادی خوردن

 9. سمنانی   فوریه 20, 2018  

  سمنان لاین رسانه اخلاقی شهر اخلاقه و ما از اینکه درباره بی حرمتی ها این رسانه رسم ادب و جوانمردی پیشه میکنه بسیار خوشحالیم و امیدواریم سمنان لاین بیشتر در شبکه های مجازی و از طریق سایت معرفی و تبلیغ بشه چون رسالتش پخش کردن دروغ و اکاذیب که شیوه رسانه های تازه به دوران رسیده شاهرودی است،نیست.ممنونتون هستیم.

 10. جهانشاهی   فوریه 20, 2018  

  آقای استاندار لطفا به این موارد توجه کنید و ببینید مرکزاستان چگونه آماج بی احترامی ها قرارمی گیرد و سمنان چقدر مظلوم است.
  یاورمردم سمنان و دیگرنقاط استان باشید/ سپاسگزاریم

 11. همشهری   فوریه 20, 2018  

  درود بر سمنان لاین / مقایسه درست و خوبی بود. ما از شما بعنوان رسانه و صدای مردم اخلاق همینگونه اخلاق مدار باشید و از مسئولین قضایی استان می خواهیم با توهین کنندگان هرچه سریع تر برخوردکنند.