13:32:57 - پنجشنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون وزیر کشور ؛
شادی و شعف استانداران از دیدار یکدیگر در سمنان ارزشمند بود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – معاون وزیر کشور و ریس مجمع استانداران کشور بر لزوم بهره‌گیری از تجربیات استانداران ادوار مختلف در جهت توسعه استان‌های مختلف و از جمله استان سمنان تاکید کرد.

به گزارش سمنان لاین اسماعیل نجار در نشست استانداران ادوار مختلف استان و استانداران سمنانی با تقدیر از برگزاری این نشست اظهار کرد: شادی و شعف استانداران از دیدار یکدیگر در سمنان ارزشمند بود.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا وی با اشاره به توانمندی‌های این استان در بخش‌های مختلف افزود: استان سمنان استانی است با ظرفیت بالا که علم و عمل را با هم دارد.

معاون وزیر کشور ادامه داد: استان سمنان هم از نظر صنایع‌دستی ،میراث فرهنگی و پیشنه و قدمت تاریخی و هم از نظر صنعتی، معدنی و کشاورزی از پتانسیل‌های بالایی برخوردار است.

ریس مجمع استانداران کشور این گردهمایی را در روند رو به توسعه این استان پهناور مفید دانست و اظهار امیدواری کرد: ارایه نقطه نظرات مسئولان سابق و فعلی استان؛ سبب پیشرفت و توسعه این استان شود.

نجار که سابقه استانداری در دو استان کردستان و کرمان را نیز در کارنامه خود دارد با بیان اینکهاستانداران سابق استان صاحب تجربیات فراوانی هستند ، اضافه کرد: این تجارت یک سرمایه ملی است و باید از این سرمایه‌های ارزشمند در راستای توسعه استان بهره گرفت.

غلامرضا کاتب نمایند مردم شهرستان‌های گرمسار و  آرادان در مجلس شورای اسلامی نیز در نشست استانداران ادوار مختلف استان و استانداران سمنانی با اشاره به لزوم کمک به رشد و توسعه کشور و به ویژه در حوزه‌های اقتصادی و اشتغال اظهار کرد: امروز نگاه‌ها باید به یک سمت و آن‌هم توسعه کشور باشد.

این عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: استانداران در دوران خدمت خود تجربیات گران‌بهایی اندوختند و این تجربیات مدیریتی از سرمایه‌های ارزشمند نظام است که بهره‌مندی از آنها برای کشور و خصوصا استان مفید خواهد بود.

به گزارش سمنان لاین نشست استانداران ادوار مختلف سمنان و استانداران سمنانی امروز با حضور استانداران پس از انقلاب سمنان و شماری از استانداران سمنانی در استانداری سمنان برگزارشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب