10:18:13 - چهار شنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شجاعی خبرداد؛
امیدواری جهت برقراری پرواز در فرودگاه سمنان / مناقصه احداث ترمینال جدید
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر فرودگاه سمنان با بیان اینکه طول باند فرودگاه سمنان به سه هزار و 100 متر خواهد رسید، گفت: مناقصه احداث ترمینال فرودگاه سمنان در آستانه انجام است.

به گزارش سمنان لاین ، حسین شجاعی در گفت‌وگو با فارس  درباره آخرین تلاش‌ها برای بهره‌برداری از فرودگاه سمنان اظهار کرد: باند دو هزار و ۸۰۰ متری فرودگاه سمنان تکمیل شده است و مشغول توسعه باند هستیم.

وی با اشاره به اینکه طول باند فرودگاه سمنان به سه هزار و 100 متر خواهد رسید، تصریح کرد: این کار در آینده نزدیک عملی خواهد شد.

مدیر فرودگاه سمنان با تأکید بر اینکه مناقصه احداث ترمینال فرودگاه سمنان در آستانه انجام است، اضافه کرد: این اقدام در هفته جاری انجام می‌شود و یک ترمینال در فرودگاه ساخته خواهد شد.

شجاعی با بیان اینکه تا وارد کار نشویم، با وجود مسائل جانبی نمی‌توان اعتبار نهایی موردنیاز را تخمین زد، تصریح کرد: بیش از ۱۰ میلیارد تومان ایجاد ترمینال و کارهای جانبی آن هزینه دارد و تأمین این هزینه‌ بر عهده سازمان فرودگاه‌های کشور است.

به گزارش سمنان لاین وی با اشاره به اینکه تمام تلاشمان را برای تکمیل این پروژه انجام می‌دهیم، اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد برقراری  پروازها در فرودگاه و مسافرت هوایی مردم باشیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب