خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/14 00:13
شناسه خبر : 25476

توهین به حضرت آیت الله شاهچراغی توسط یک سایت معلوم الحال/مسئولین دستگاه قضایی استان سمنان ؛ مردم و خانواده های معظم شهدا منتظرند، بسم الله….

  جناب آقای سیدمحمدشاهچراغی نماینده محترم مقام عظمای ولایت در استان ممتازسمنان ؛ حضرتعالی بعنوان محور اتحادوهمدلی این دیار در قلب مردم استان جای دارید . مواضع دلسوزانه و پدرانه شما در راستای وحدت مردم  موجب یأس و عصبانیت عده ای فریب خورده بتعداد کمتر از انگشتان یک دست گشته است و لذا همین عده […] ...

 

جناب آقای سیدمحمدشاهچراغی نماینده محترم مقام عظمای ولایت در استان ممتازسمنان ؛ حضرتعالی بعنوان محور اتحادوهمدلی این دیار در قلب مردم استان جای دارید . مواضع دلسوزانه و پدرانه شما در راستای وحدت مردم  موجب یأس و عصبانیت عده ای فریب خورده بتعداد کمتر از انگشتان یک دست گشته است و لذا همین عده قلیل که فقط صدای شانتاژ آنها بلندشده است باید بدانند، مردم این استان بیش از گذشته حول محوریت نماینده معزز ولی فقیه خود، در راستای وحدت و اتحاد دراستان سمنان و مهمتر از آن نماینده مقام معظم رهبری بودن در استان،  حلقه خواهندزد.

سمنان لاین – بی حرمتی به حضرت آیت الله سیدمحمدشاهچراغی نماینده ولی فقیه دراستان سمنان موجی از اعتراض ها را دراستان سمنان بین مردم و خانواده ی معظم شهدا ایجادکرده است.

شاین ذکراست هفته پیش تعدادی از خانواده ی شهدا و مردم شهرستان های مختلف استان طبق سنوات گذشته جهت تبریک ایام الله دهه ی فجر ،خدمت این روحانی مجاهد و ستون پایه ی وحدت دراستان رسیدند و در این نشست صمیمی تعدادی از حضار درجلسه در راستای حفظ وحدت دراستان انتقادات خود را از موضوعات مختلف منجمله تغییرنام استان با توجه به انبوهی ازمشکلات مردم در زمینه های مختلف را ابرازداشتند که حضرت آیت الله سیدمحمدشاهچراغی نماینده ولی فقیه دراستان در سخنانی پدرانه و دلسوزانه ضمن تمجید و تایید مطالب مطرح شده در این جلسه فرموده اند؛

مهمترین هدف من در استان در راستای وحدت میباشد و بسیار هوشمندانه و منطقی مطرح فرموده اند :مشکل اصلی استان ما کمبود آب و اشتغال جوانان است و درخصوص تغییر نام استان هم به درستی فرموده اند:

اگر نام استان اصفهان،تهران، یزد و… تغییر کرد نام «استان سمنان» نیز تغییر خواهد کرد.
ضمنا طبق اطلاع خبرنگارسمنان لاین ایشان هرگونه بی اخلاقی و توهین را دراین زمینه مذموم دانسته اند.
مضاف براینکه  اینکه همگان از مخالفت بسیاری از شهروندان حوزه انتخابیه همان نماینده محترم هم با این پیشنهادمخالفت کرده اند که سوابق آن در آرشیو سمنان لاین موجوداست.
اما یک سایت معلوم الحال درشاهرود در اقدامی بی سابقه و دشمن شادکن بی احترامی های بی شرمانه ای به نماینده معزز مقام معظم رهبری دراستان نموده اند که موجی از نگرانی ها و اعتراضات مردم و خانواده های معظم شهدا را در پی داشته است.
بگذریم که به بخشی ازمردم سمنان هم توهین های بی سابقه ای صورت گرفته که درجای خود بسیار مشمئزکننده ، تأسف آور و قابل پیگیری توسط مدعی العموم میباشد.
اما در اقدامی کم سابقه در راستای شکاف و ایجاد اختلاف بین استاندارمحترم و نماینده ولی فقیه دراستان  در حمایت از مواضع استاندار مدعی موافقت تلویحی ایشان درخصوص تغییرنام استان شده که این مطلب بهیچ عنوان صحت ندارد.
این درحالیست که جایگاه نماینده ولی  بعنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان با هیچ مقام و جایگاهی  دراستان قابل قیاس نیست چه رسد به اینکه در مقایسه ای موذیانه درصدد تضعیف این جایگاه برآییم.
سمنان لاین بدلیل رعایت حرمت و احترام به حضرت آیت الله سیدمحمدشاهچراغی نماینده ولی فقیه دراستان از بازنشر واژه های بکاررفته این وبسایت معذوراست و بایست برای این اتفاق نامبارک به خدای متعال پناه برد.
اما درخواست مردم و خانواده های معظم شهدا از مسئولین دستگاه قضایی استان سمنان برخورد جدّی،انقلابی و قاطعانه با مسئول و منتشر کننده ساختارشکن و توهین کننده به نماینده ی مقام عظمای ولایت در استان سمنان میباشد تا مردم استان ممتاز سمنان بتوانند در سایه همدلی و وحدت با محوریت نماینده معظم ولی فقیه در استان سمنان همانند گذشته در راستای اعتلای کشورعزیزمان گام بردارند و برخورد با مسبب این افدام، مرهمی هرچند جبران ناپذیر بر قلب جریحه دارشده ی خانواده ی شهدا باشد.
و اما کلام اول و آخر با مسئولین محترم و انقلابی دستگاه قضایی استان سمنان ؛
مردم و خانواده های معظم شهدا منتظرند بسم الله….