0:13:54 - چهار شنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توهین به حضرت آیت الله شاهچراغی توسط یک سایت معلوم الحال/مسئولین دستگاه قضایی استان سمنان ؛ مردم و خانواده های معظم شهدا منتظرند، بسم الله….
کانال تلگرام سمنان لاین

 

جناب آقای سیدمحمدشاهچراغی نماینده محترم مقام عظمای ولایت در استان ممتازسمنان ؛ حضرتعالی بعنوان محور اتحادوهمدلی این دیار در قلب مردم استان جای دارید . مواضع دلسوزانه و پدرانه شما در راستای وحدت مردم  موجب یأس و عصبانیت عده ای فریب خورده بتعداد کمتر از انگشتان یک دست گشته است و لذا همین عده قلیل که فقط صدای شانتاژ آنها بلندشده است باید بدانند، مردم این استان بیش از گذشته حول محوریت نماینده معزز ولی فقیه خود، در راستای وحدت و اتحاد دراستان سمنان و مهمتر از آن نماینده مقام معظم رهبری بودن در استان،  حلقه خواهندزد.

سمنان لاین – بی حرمتی به حضرت آیت الله سیدمحمدشاهچراغی نماینده ولی فقیه دراستان سمنان موجی از اعتراض ها را دراستان سمنان بین مردم و خانواده ی معظم شهدا ایجادکرده است.

شاین ذکراست هفته پیش تعدادی از خانواده ی شهدا و مردم شهرستان های مختلف استان طبق سنوات گذشته جهت تبریک ایام الله دهه ی فجر ،خدمت این روحانی مجاهد و ستون پایه ی وحدت دراستان رسیدند و در این نشست صمیمی تعدادی از حضار درجلسه در راستای حفظ وحدت دراستان انتقادات خود را از موضوعات مختلف منجمله تغییرنام استان با توجه به انبوهی ازمشکلات مردم در زمینه های مختلف را ابرازداشتند که حضرت آیت الله سیدمحمدشاهچراغی نماینده ولی فقیه دراستان در سخنانی پدرانه و دلسوزانه ضمن تمجید و تایید مطالب مطرح شده در این جلسه فرموده اند؛

مهمترین هدف من در استان در راستای وحدت میباشد و بسیار هوشمندانه و منطقی مطرح فرموده اند :مشکل اصلی استان ما کمبود آب و اشتغال جوانان است و درخصوص تغییر نام استان هم به درستی فرموده اند:

اگر نام استان اصفهان،تهران، یزد و… تغییر کرد نام «استان سمنان» نیز تغییر خواهد کرد.
ضمنا طبق اطلاع خبرنگارسمنان لاین ایشان هرگونه بی اخلاقی و توهین را دراین زمینه مذموم دانسته اند.
مضاف براینکه  اینکه همگان از مخالفت بسیاری از شهروندان حوزه انتخابیه همان نماینده محترم هم با این پیشنهادمخالفت کرده اند که سوابق آن در آرشیو سمنان لاین موجوداست.
اما یک سایت معلوم الحال درشاهرود در اقدامی بی سابقه و دشمن شادکن بی احترامی های بی شرمانه ای به نماینده معزز مقام معظم رهبری دراستان نموده اند که موجی از نگرانی ها و اعتراضات مردم و خانواده های معظم شهدا را در پی داشته است.
بگذریم که به بخشی ازمردم سمنان هم توهین های بی سابقه ای صورت گرفته که درجای خود بسیار مشمئزکننده ، تأسف آور و قابل پیگیری توسط مدعی العموم میباشد.
اما در اقدامی کم سابقه در راستای شکاف و ایجاد اختلاف بین استاندارمحترم و نماینده ولی فقیه دراستان  در حمایت از مواضع استاندار مدعی موافقت تلویحی ایشان درخصوص تغییرنام استان شده که این مطلب بهیچ عنوان صحت ندارد.
این درحالیست که جایگاه نماینده ولی  بعنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان با هیچ مقام و جایگاهی  دراستان قابل قیاس نیست چه رسد به اینکه در مقایسه ای موذیانه درصدد تضعیف این جایگاه برآییم.
سمنان لاین بدلیل رعایت حرمت و احترام به حضرت آیت الله سیدمحمدشاهچراغی نماینده ولی فقیه دراستان از بازنشر واژه های بکاررفته این وبسایت معذوراست و بایست برای این اتفاق نامبارک به خدای متعال پناه برد.
اما درخواست مردم و خانواده های معظم شهدا از مسئولین دستگاه قضایی استان سمنان برخورد جدّی،انقلابی و قاطعانه با مسئول و منتشر کننده ساختارشکن و توهین کننده به نماینده ی مقام عظمای ولایت در استان سمنان میباشد تا مردم استان ممتاز سمنان بتوانند در سایه همدلی و وحدت با محوریت نماینده معظم ولی فقیه در استان سمنان همانند گذشته در راستای اعتلای کشورعزیزمان گام بردارند و برخورد با مسبب این افدام، مرهمی هرچند جبران ناپذیر بر قلب جریحه دارشده ی خانواده ی شهدا باشد.
و اما کلام اول و آخر با مسئولین محترم و انقلابی دستگاه قضایی استان سمنان ؛
مردم و خانواده های معظم شهدا منتظرند بسم الله….

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. فرشید   فوریه 17, 2018  

  دقیقا معلوم است که سایت معلوم الحال نذار بدبخت تفرقه افکن کیست که امروز جرآت میکند به نماینده محترم ولی فقیه در استان سمنان سمنان سمنان توهین می کند. شما بی بصیرتانی که بواسطه خود بزرگ بینی و زیاده خواهی بر طبل تفرقه در استان می کوبید و دشمن شاد کن هستید. استان سمنان بدون شما رنگ آرامش را خواهد دید. ای معدود شرق نشینانی که با دروغ پراکنی ، خودخواهی و خودبزرگ بینی حتی به قیمت محروم نگه داشتن روستاها و بخشها و شهرهای اطراف خود با مردمانی مظلوم اما غیور همانند بسطام و میامی و مجن و بیارجمند و…. دست به هر کاری می زنید.
  و مکرو و مکرا… وا… خیرالماکرین.

 2. m   فوریه 17, 2018  

  حرمت سمنــــــــــان را نگه نمیدارید ؟؟ حداقل حرمت نماینده ولی فقیه استان را حفظ کنید ؟؟ اگر سالها قبل جلوی بی حرمتی به مرکز استان از طریق قانونی اعمال میشد ، حالا شاهد بی احترامی به نماینده رهبری در استان سمنــــــــــان نبودیم ، ظاهراً مدارا و مهربانی باید جای خود را به قانون بدهد… عده ای کوته فکر به دنبال مسایل تبلیغاتی و انتخاباتی مجلس برای خود هستند ( چراکه اطرافیان خود را در ش بزرگ و … به نون خوبی رساندند ) ..

 3. پیوندی   فوریه 16, 2018  

  ما سالهاست که آقای شاهچراغی را می شناسیم. الحمد لله یکی از بزرگان دیار ما هستند و همیشه موجب وحدت استان سمنان بوده اند . اگر می بینید اندک افراد بی بصیرتی بر طبل تفرقه می کوبند بدانید ریگی در کفش و تاریکی در دل دارند .
  خداوند در قرآن می فرمایند :
  وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ
  و هنگامی که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می‌گویند: «ما فقط اصلاح‌کننده‌ایم»!

 4. یی   فوریه 15, 2018  

  معلوم الحال سایت بی هویت شماست،حرف حق تلخه،دیگه

 5. یک سمنانی   فوریه 14, 2018  

  دمت گرم.این سایت بی اصالت،…. ندارد که بداند آیت الله شاهچراغی محور استان است.این ….. موجب به تخریب ذات نماینده ولی فقیه میشوند.هرچند دست خدا بر سر ماست و آیت الله شاهچراغی با این اراجیف تخریب بشو نیستند.شرم بر وحدت شکنان دروغگو

 6. مسعود   فوریه 14, 2018  

  تا کی باید سکوت کرد ؟ چه کسی ؟ چه مسئولی ؟ چه نهادی بر کار این سایتی که عامل اختلاف در بین مردم شهرستانهای استان سمنان است نظارت دارد؟ چرا حرف حق را آن هم از نماینده محترم ولی فقیه در استان را بر نمی تابند؟ بایر یکبار و برای همیشه با این سایت برخورد شود.

 7. ناشناس   فوریه 14, 2018  

  بدینوسیله از سایت خبری سمنان لاین بعنوان سایتی وحدت آفرین تشکر نموده ، خواستار برخورد با وحدت شکنان که پایگاه بسیار بسیار کوچکی در شرق استان دارند ؛ داشته و برچیدن سایتی که به نماینده محبوب ولی فقیه در استان سمنان توهین کردند را با قید فوریت تقاضا مند بوده ، این برخورد قانونی انتظار جدی قاطبه مردم استان به ویژه خانواده های معزز شهدا است.

 8. از مهدیشهر   فوریه 14, 2018  

  برخورد جدی با کسانیکه به نماینده محترم رهبری توهین کردند خواست عموم مردم استان سمنان است. باید به این بی حرمتی ها پایان داده شود.

 9. شهروی   فوریه 14, 2018  

  اهانت گستاخانه به حضرت آیت ا… شاهچراغی قابل گذشت و بخشش نیست.

 10. حسین   فوریه 14, 2018  

  درود به سمنان لاین عزیز،
  امیدوارم مراجع ذیصلاح به جرم توهین این سایت،هم به نماینده مقام معظم رهبری و هم به مردم مظلوم شهر سمنان سریعا و در چارچوب قانون اقدام نمایند تا از تکرار این رفتار پیشگیری صورت بگیرد.
  سمنان لاین عزیز خاهشا تمام تلاش خود را در راستای دادگاهی کردن این اشخاص داشته باشید و صرفا به بستن سایت اکتفا نکنید

 11. محمدی   فوریه 14, 2018  

  توهین به آیت ا.‌‌‌.. شاهچراغی امام‌جمعه محترم استان سمنان و شهرسمنان را به شدت محکوم می نماییم‌

 12. دربان   فوریه 14, 2018  

  حالا مسئولان برای هزارمین بار ببینند که مدعیان بی عدالتی در استان از کدام منطقه از استان سمنان اختلاف ایجاد می کنند. این حرکتها ی زیاده خواهانه آنان مظلومیت بیشتر مرکز استان را به اثبات می رساند.

 13. داریوش   فوریه 14, 2018  

  وقتی نماینده محترم یکی از شهرستانهای استان بی جهت مطلبی را مطرح می کند که در راستای وحدت استان نبوده و کمکی به توسعه استان نمی کند البته نخواهد کرد ، آخرش می شود توهین یک سایت معلوم الحال به نماینده محترم ولی فقیه در استان سمنان. این اقدامات اختلاف افکنانه را بشدت محکوم می کنیم.

 14. رضا   فوریه 14, 2018  

  از مسوولان دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی می خواهیم با برهم زنندگان وحدت استان و اهانت کنندگان به حاج آقا شاهچراغی عزیز برخورد جدی نمایند.

 15. سید حسین   فوریه 14, 2018  

  درود بر حضرت آیت الله شاهچراغی نماینده وحدت آفرین ولی فقیه در استان سمنان و امام جمعه سمنان نیز نماینده مردم استان سمنان در مجلس برگان رهبری

 16. حسن.د   فوریه 14, 2018  

  بی شرمی برخی سایت ها در شرق استان به حدی رسیده که به نماینده معزز ولی فقیه در استا ن توهین می کنند. این چه استانی است که هرکس هرچه دلش خواست می گوید و بی ادبی را به جایی می رسانند که عده ای معدود به محور وحدت استان آیت ا… شاهچراغی توهین می کنند. واقعا جای تاسف است.

 17. کریمی   فوریه 14, 2018  

  بی جا می کنند به حاج آقا شاهچراغی توهین می کنند. مگر ما مردیم؟