11:56:27 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقبال گسترده / 20 هزار نفر در شهرسمنان به سینماها آمدند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تمجید از استقبال گسترده مردم از اکران فیلم‌های جشنواره فجر در سمنان گفت: بیش از 20 هزار نفر طی دهه فجر به تماشای فیلم‌های این جشنواره و بخش کودک سیمرغ و پروانه‌ها در سمنان نشستند.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمدرضا سوقندی بااعلام این خبر افزود: در مدت اکران فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در سمنان ١٢ فیلم اکران شد که با استقبال گسترده و کم‌نظیر مردم به ویژه جوانان و نوجوانان همراه بود.

وی با اشاره به اینکه اکران این فیلم‌ها از چهاردهم بهمن در دو سینما یادمان و هلال سمنان آغاز شد افزود: در مدت برگزاری این جشنواره هر روز سه فیلم در قالب چهار سانس در این دو سینما بر روی پرده رفت .

سوقندی اوج استقبال مردم از فیلم‌های جشنواره فجر را مربوط به روزهای پایانی و به ویژه شب آخر (یکشنبه شب) دانست و اظهار کرد: در شب آخر اکران این فیلم‌ها سالن این دو سینما مملو از تماشارگران بود و شمار مراجعین بیش از ظرفیت این دو سینما بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تمجید از حضور و استقبال گسترده مردم از فیلم های جشنواره فجر خاطرنشان کرد: این استقبال و حضور مردمی مقدمه ای برای آشتی آنان با هنر و صنعت سینما دراین استان است.

سوقندی گفت: در بخش سیمرغ و پروانه‌ها نیز در مدت برگزاری این جشنواره هزاران نفر از دانش آموزان و کودکان از پنج فیلم ویژه کودکان در این دو سینما دیدن کردند و استقبال کودکان نیز در این مدت بسیار خوب بود که جای تقدیر دارد .

نماینده تهیه‌کنندگان این جشنواره نیز با اشاره بر استقبال مردم از فیلم‌های جشنواره فجر در سمنان گفت: امسال شاهد استقبال بسیار خوبی از فیلم های جشنواره فیلم فجر در سمنان بودیم .

حسن فردوسی افزود: استقبال مردمی و کیفیت سینماهایی که این فیلم‌ها در آنها اکران شد بسیار خوب و عالی بود.

فردوسی   با بیان اینکه مردم سمنان با سینما آشنایی خوبی دارند یادآوری کرد: در مدت برگزاری این جشنواره مردم شهرسمنان نشان دادند شناخت خوبی از سینما و فیلم دارند.

شایان ذکر است ایجادپردیس سینمایی درسمنان سالهاست که مطرح شده و متاسفانه تاکنون اقدامی در این زمیته صورت نگرفته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب