خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/12 11:30
شناسه خبر : 25437

هفته نامه “اسپیرو” بزودی در استان سمنان منتشر می شود

همزمان با آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، هفته‌نامه “اسپیرو” به زودی در پیشخوان مطبوعات استان سمنان قرار می ‌گیرد. به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان این هفته‌نامه با موضوعات فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی و…منتشر و در دسترس عموم هم استانی‌ها قرار خواهد گرفت. گستره توزیع […] ...

همزمان با آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، هفته‌نامه “اسپیرو” به زودی در پیشخوان مطبوعات استان سمنان قرار می ‌گیرد.

به گزارش سمنان لاین به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان این هفته‌نامه با موضوعات فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی و…منتشر و در دسترس عموم هم استانی‌ها قرار خواهد گرفت.

گستره توزیع هفته نامه “اسپیرو” که طی روزهای آینده رسما به مجموعه رسانه‌های استان افزوده خواهد شد، استانی است.

تمبر یادبود این هفته نامه با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان دامغان در مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهچراغی رونمایی شد .

نام این هفته نامه “اسپیرو” برگرفته از نام یکی از مناطق کوهستانی و توریستی شهرستان دامغان در استان سمنان است که با توزیع استانی به موضوعات فرهنگی و سیاسی می‌پردازد.

به گزارش سمنان لاین مدیر مسئول این هفته نامه هم عنوان کرد: این هفته نامه با موضوعات فرهنگی، سیاسی،اجتماعی، اقتصادی و ورزشی در غالب مطالبه گری، نقد منصفانه، پیگیری خواسته های مردمی، بررسی مشکلات صنفی و ارائه راه حل های قابل اجرا از زبان بزرگان و مردم به مسئولین در دسترس عموم هم استانی های عزیز قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر یک روزنامه و بیش از ده هفته نامه، ماهنامه و فصلنامه به عنوان رسانه مکتوب دراستان سمنان فعالیت دارند.