خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/11 15:50
شناسه خبر : 25431

معضلات کشور با حضور یکپارچه مردم حل خواهد شد

استاندار سمنان با بیان این که مشکلات کشور با حضور یکپارچه مردم در صحنه های مختلف حل خواهد شد ، گفت : مردم با اطاعت از فرموده رهبری حضور بی نظیر در راهپیمایی 22 بهمن داشتند که مبین همراهی و همدلی مردم و مسوولان است. سیدشهاب‌الدین چاووشی در حاشیه راهپیمایی 22بهمن در سمنان حضور پرشور […] ...

استاندار سمنان با بیان این که مشکلات کشور با حضور یکپارچه مردم در صحنه های مختلف حل خواهد شد ، گفت : مردم با اطاعت از فرموده رهبری حضور بی نظیر در راهپیمایی 22 بهمن داشتند که مبین همراهی و همدلی مردم و مسوولان است.

سیدشهاب‌الدین چاووشی در حاشیه راهپیمایی 22بهمن در سمنان حضور پرشور مردم را نشانه دلبستگی آنها به نظام ارزیابی و اظهار کرد: این حضور نشان می‌دهد که مردم پای ارزش‌های خود ایستاده‌اند

وی حضور مردم در 22بهمن امسال را تماشایی دانست و افزود: این حضور پیام‌های زیادی برای دشمنان و دوستان ما دارد.

استاندار سمنان با بیان اینکه دشمنان انقلاب امروز حضور مردم را با چشم خود می‌بینند تصریح کرد: این حضور در تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری تماشایی و کم‌نظیر بود.

چاووشی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال پرشورتر از سال گذشته بوده خاطرنشان کرد: مردم نشان دادند که با وحدت و انسجام پای ارزش‌ها مانده و از انقلاب پشتیبانی می‌کنند.

استاندار سمنان تصریح کرد: مشکلات و معضلات کشور با همین حضور یکپارچه در موضوعات مختلف حل خواهد شد و برطرف‌شدن مسائل به حضور یکپارچه مردم وابسته است.