22:29:24 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان ؛
طوری رفتار کنیم که مردم از سراسر کشور برای سرمایه گذاری درسمنان رغبت داشته باشند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان با اشاره به نقش مهم مردم در انقلاب و جنگ تحمیلی، از آنها به عنوان صاحبان اصلی کشور و نظام نام برد و گفت: باید با مردم مدارا کرد و نخبگان و جوانان برای توسعه و رونق کسب و کار در این استان به مدیران دستگاه های اجرایی ایده بدهند.

سیدشهاب الدین چاووشی در آیین افتتاح پروژه های مهدیشهر در بعدازظهر 21 بهمن ماه با بیان اینکه باید حقوق خلق الله را رعایت کرد افزود: مردم و مسوولان باید با تاسی به ارزش ها و آموزه های دین مبین رفتار و به حقوق متقابل هم احترام بگذارند.
وی با بیان این که دست مدیرانی را خواهیم بوسید که مسیر توسعه استان را هموار می کنند، اظهارداشت: باید طوری رفتار کنیم که مردم از سراسر کشور رغبت داشته باشند تا برای سرمایه گذاری به سمنان بیایند.
وی با بیان این که امروز اگر بخواهیم حکومت جمهوری اسلامی را تا انقلاب مهدی(عج) ادامه بدهیم، وحدت و همدلی باید در کشور فراگیر شود، گفت : باید با مردم مدارا کرد و حقوق مردم را رعایت کرد.
وی خاطرنشان کرد : انقلاب ما بر اساس وحدت شکل گرفت و از زمانی که امام خمینی(ره) رهبری حکومت را بر عهده گرفت و مردم را علیه نظام ستم شاهی شوراند، انقلاب اسلامی به ثمر نشست.
استاندار سمنان تصریح کرد : یکی از مواردی که رییس جمهوری برای رونق اشتغال در استان سمنان تاکید کردند، صنعت گردشگری است.
به گفته وی استان سمنان دارای بیش از 700 اثر تاریخی ثبت شده در فهرست آثار تاریخی است که باید از این ظرفیت برای رونق کسب و کار بهره گرفت.
وی خاطرنشان کرد : فرزندان ما برای توسعه گردشگری باید زبان انگلیسی را فرا بگیرند و در مهمان نوازی و ادب، مردمان استان سمنان خاص هستند و باید برای اشتغال و رونق کسب و کار وحدت و همدلی داشت.
چاوشی تصریح کرد : باید از همه ظرفیت های استان به خصوص گردشگری و معدن برای اشتغال در سمنان بهره گرفت.
به گزارش سمنان لاین ، در دهه فجر امسال 461 طرح مختلف عمرانی و اقتصادی با بیش از سه هزار و 127 میلیارد ریال اعتبار در استان سمنان به بهره برداری رسیده است.
شهرستان مهدی شهر بیش از 50 هزار تن جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب