1:18:19 - جمعه 9 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باپیگیری مسئولان شهرستان سمنان؛
ذخیره سازی «بنزین یورو 4 » درمخزن شماره ی15انبارنفت سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

“لزوم بهره مندی شهروندان سمنانی ازسوختی پاک”
سمنان لاین – بالاخره باپیگیری ها ورایزنی های دکتر احمد همتی،نماینده ی مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهروسرخه درمجلس شورای اسلامی ودکتر سیدعباس دانایی فرماندارسمنان
و مهدی صمیمیان معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرمانداری سمنان،ازروزگذشته بنزین یورو درمخزن شماره ی15انبارنفت شهیدداورعموزاده با ظرفیت 2میلیونی لیتردرحال ذخیره سازی است.

به گزارش سمنان لاین همچنین سهمیه ی بنزین سوپردرجایگاه های سمنان نیزدرحال افزایش است.امید که این رونددرمرکز استان جهت استفاده ی شهروندان سمنانی طبق قوانین ازسوختی پاک در راستای ایجادهوایی پاک با توجه به شرایط کبفیت هوا درسمنان امتداد یابدومختص ایام تعطیلات نباشد.

شایان ذکراست براساس تحقیقات انجام شده از سوی مرکز تحقیقات سرطان، بنزن ازجمله ترکیباتی است که در فهرست خطرناک‌ترین مواد سرطان‌زا قرار دارد. این در حالی است که براساس اعلام سازمان حفاظت محیط زیست ذرات با قطر کمتر از 2.5 میکرون ـ که بنزن و مواد آروماتیک هم در این گروه قرار می‌گیرند ـ از مهم‌ترین عوامل ایجاد آلودگی هوا در کلانشهرها هستند. از این رو سازمان حفاظت محیط زیست با هدف کاهش آلودگی هوا و حفظ سلامت مردم، اصلاح سوخت توزیعی در کشور و توزیع سوخت استاندارد یورو4 را در دستور کار خود قرار داده است. بدون تردید بهبود کیفیت سوخت خودروها اعم از بنزین و گازوئیل در بهبود شرایط کیفی هوای کلانشهرها و در نتیجه سلامت ساکنان این شهرها نقش بسیار مهمی دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب