13:52:20 - چهار شنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری برنامه‌های مشترک فرهنگی بین دانشگاه سمنان و اداره کل کتابخانه‌های استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – برنامه‌های مشترک فرهنگی با محوریت کتاب و کتابخوانی بین اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان با دانشگاه سمنان برگزار می شود.

به گزارش سمنان لاین از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان،مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان در نشستی با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان، ضمن بیان اینکه برنامه های متنوع فرهنگی در سطح کتابخانه‌های عمومی سطح استان سمنان در حال برگزاری است بیان داشت:این اداره کل تا کنون تفاهم نامه‌های متعددی را با دستگاه های اجرایی در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه منعقد کرده است.
نورعلی غلامحسین نیا سماکوش نقش مدرسان و دانشجویان را در جامعه مهم دانست و خواستار برگزاری نشست کتاب‌خوان،نقد کتاب و رونمایی کتاب با حضور این قشر فرهیخته شد.
وی با بیان اینکه مدرسان و دانشجویان در حوزه‌های مختلف صاحب نظر هستند افزود: این قشر می توانند راهکارهای موثری را در ترویج فرهنگ مطالعه ارائه کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان نیز،با اشاره به این مطلب که دانشگاه در حوزه کتاب و ترویج فرهنگ مطالعه فعالیت می کند اظهار داشت: می توانیم طی تفاهم نامه ای برنامه‌های مشترکی را با این اداره کل برگزار کنیم.
رستم شامحمدی ازفعالیت انجمن های متعددی شامل انجمن علمی،قرآن و عترت،ادبی ،بسیج و موسیقی و … در این دانشگاه خبر داد و گفت: هرکدام از این انجمن ها فعالیت های فرهنگی و هنری متعددی را انجام می دهند.
در خاتمه مقرر شد جلسه ای فی مابین کارشناسان جهت احصا راهکارهای همکاری برگزار شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب