خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/02/07 23:12
شناسه خبر : 25363

تهیه پروپوزال منطقه ویژه اقتصادی شاهرود ظرف 48 ساعت!! / توسعه متوازن در استان!! با تصویب مرزهوایی فرودگاه شاهرود

سمنان لاین – نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت:  انشالله با تصویب مرز هوایی و حمایت بسیار خوب استاندار محترم سمنان به توسعه متوازن در استان و شهرستان نزدیک تر شویم. حسینی شاهرودی در آیین افتتاح 133 پروژه‌ دهه فجر شهرستان شاهرود اظهار کرد: اگر می خواهیم در کشور، استان و شهرستان شاهد توسعه […] ...

سمنان لاین – نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت:  انشالله با تصویب مرز هوایی و حمایت بسیار خوب استاندار محترم سمنان به توسعه متوازن در استان و شهرستان نزدیک تر شویم.


حسینی شاهرودی در آیین افتتاح 133 پروژه‌ دهه فجر شهرستان شاهرود اظهار کرد: اگر می خواهیم در کشور، استان و شهرستان شاهد توسعه و پیشرفت باشیم باید مردم را باور داشته و از آنان بخواهیم که یاریگر مسوولان باشند.

وی از استان سمنان و شاهرود به عنوان استان و شهرستانی با ظرفیت های متنوع نام برد و افزود: ما استان و کشور مستعدی داریم که از کویر گرفته تا جنگل ؛ سرشار از ظرفیت های مختلف است.

نماینده مردم شاهرود و میامی با اشاره به توانمندی های موجود در شرق استان خواستار توجه بیشتر به این منطقه شد و اضافه کرد: ما می توانیم توسعه متوازن را در سراسر استان شکل دهیم.

حسینی شاهرودی احداث منطقه ویژه اقتصادی در شاهرود را بعنوان یک مطالبه مردمی ضروری خواند و گفت:  ما بدنبال منطقه ویژه اقتصادی هستیم و بحمدلله ظرف ۴۸ ساعت پروپوزال اولیه آن نوشته شد و کمتر از یک هفته به مسئولان عالی مجلس شورای اسلامی تحویل شد.

عضو کمیسیو اقتصادی مجلس پشتوانه دانشگاه شاهرود  را خود مردم این شهرستان دانست و اظهار کرد: مردم شاهرود در پیشرفت و ادامه مسیر دانشگاه شاهرود نقش اساسی و موثری داشتند.

به گزارش سمنان لاین بعدازظهر امروز در آیینی با حضور استاندار ۱۳۳ پروژه  افتتاح و ۲۴ پروژه نیز کلنگ زنی شد.