11:50:10 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار؛
کشور با اعتبارات قطره چکانی دولت قابل اداره نیست
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با بیان این که کشور با اعتبارات قطره چکانی دولت دیگر قابل اداره نیست، گفت : برای افزایش اشتغال و رونق کسب و کار در کشور باید به بخش خصوصی میدان داد.

به گزارش سمنان لاین سید شهاب الدین چاوشی درگفتگو با ایرنا افزود : در این استان همانند دیگر نقاط کشور برای افزایش اشتغال به سرمایه گذاری بخش خصوصی نیاز است.

وی اظهارداشت : توجه به تولید و اشتغال در ایران اسلامی باید با رویکرد فراجناحی مدنظر مسوولان جمهوری اسلامی قرار گیرد.

وی با بیان این که مردم باید به این آگاهی برسند که برای افزایش اشتغال در کشور باید با سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی همگام با دولت در مسیر توسعه اقتصادی قرار گیرد، خاطرنشان کرد : اجرای دقیق برنامه رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی کلید رفع مشکلات اقتصادی در سمنان است و باید این راهبرد در اجرای طرح های سرمایه گذاری مدنظر دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

چاوشی اضافه کرد : ایران اسلامی برای رشد و رونق اقتصادی به یک نوع خود تحریمی بی‌سابقه مبتلا شده است و تعدادی از دستگاه های اجرایی به معنی واقعی برای کاهش نرخ بیکاری در کشور اقدام نمی کنند.

آمار مشارکت اقتصادی استان سمنان 39.4 درصد در سال 95 و سهم شاغلان در بخش های مختلف اقتصادی استان سمنان در بخش خدمات بیش از 49 درصد، در بخش صنعت و معدن بیش از 33 درصد و در کشاورزی بیش از 18 درصد است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب