22:48:47 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازداشت قاتل شهروند بومهنی در افغانستان
کانال تلگرام سمنان لاین

 فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: قاتل شهروند بومهنی پس از اقدامات اطلاعاتی در شهر هرات افغانستان شناسایی و در مرز تحویل عوامل اعزامی این فرماندهی شد.

 غلامرضا حسنوند ظهر امروز در حاشیه نماز جمعه این هفته پردیس در گفت‌وگو با خبرنگاران، در خصوص دستگیری قاتل فراری شهروند بومهنی اظهار داشت: حدود هفت روز پیش در یکی از کارگاه‌های ساختمانی حوالی میدان امام خمینی (ره) شهر پردیس، چند کارگر افغانستانی مشغول به کار بودند.

وی ضمن اعلام تحقیقات اولیه این پرونده و اینکه تحقیقات ادامه دارد، گفت: چند کارگر در این کارگاه بر سر مسائل جزئی با هم درگیر شده و مرحوم «علی ایمانی»، کارفرمای آن‌ها برای میانجی‌گری و رفع مجادله وارد دعوا می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس ادامه داد: در ادامه، این درگیری شدت گرفته و جوان ۲۶ ساله افغانستانی اقدام به پرتاب یک میلگرد به سمت کارفرما می‌کند.

حسنوند اضافه کرد: پس از پرتاب، این میلگرد باعث شکسته و مجروح شدن مرحوم از ناحیه سر می‌شود.

وی تصریح کرد: پس‌ از این حادثه، بلافاصله کارفرما به درمانگاه منتقل می‌شود که متأسفانه قبل از رسیدن و در راه جان خود را از دست می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس اظهار کرد: تحقیقات مقدماتی پس از وصول این گزارش انجام شد و هماهنگی‌های قضایی با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و همچنین بازپرس صورت پذیرفت.

حسنوند گفت: با اخذ دستور قضایی، اقدامات اطلاعاتی گسترده‌ای برای شناسایی متهم که پس‌ از این حادثه از محل متواری شده بود، آغاز شد.

وی افزود: طی اطلاعات اولیه، متهم به‌ کشور افغانستان متواری شده بود و با هماهنگی‌های به‌ عمل‌ آمده، در شهر هرات کشور افغانستان شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس ادامه داد: متهم پس از دستگیری در مرز کشورمان به مأموران اعزامی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس و در کمتر از هفت روز از جنایت به آگاهی این فرماندهی منتقل شد و هم‌اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد.

حسنوند با بیان اینکه این فرد با دریافت پاسپورت و مجوزهای قانونی چندین سال در کشور حضور و حتی ازدواج هم کرده بود، اظهار کرد: این پرونده در مراحل ابتدایی است و تحقیقات برای مشخص شدن نکات اصلی این پرونده ادامه دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب