15:11:57 - پنجشنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارتاکیدکرد؛
هر مدیری که پاسخگو نیست، سنگر را به مدیری باانگیزه بسپارد
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت: هر مدیری که پاسخگوی مردم که صاحبان اصلی کشورند، نباشد باید سنگر را به یک مدیر تازه‌نفس ، باانگیزه و پاسخ‌گو بسپارد.

سیدشهاب‌الدین چاووشی در آیین آغاز برنامه‌های دهه فجر در امامزاده یحیی(ع)سمنان که با حضور حضرات آیات شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه در سمنان، نعیم آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، و نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه برگزار شد، از انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی مردمی نام برد و اظهار کرد: انقلاب اسلامی بدون حضور مردم شکل نمی‌گرفت و در ادامه نیز استمرار آن منوط به همراهی و حضور مردم است.

وی ادامه داد: هرکس در مسیر جلب رضایت ملت و پاسخگویی به مطالبات به حق مردم، دولت را همراهی کند، در پیشگاه ملت عزیز شمرده خواهد شد. لذا هر مدیری که توان حل مشکلات مردم و پاسخگویی به مطالبات آنها را ندارد باید کرسی خود را به یک نیروی توانمند و کارآمد بسپارد.

چاووشی با بیان اینکه دهه فجر، روز مهربانی، صفا و امید مردم به انقلاب است افزود: این انقلاب اسلامی بود که امروز مام میهن را به امن‌ترین کشور منطقه تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه دولت همه توان خود را به کار می‌گیرد تا اقتدار ملت را حفظ کند اضافه کرد: مشکلات مردم ناشی از رفتار خصمانه دشمنان و بیگانگان و تحمیل برخی محدودیت‌ها است چرا که آنها نمی‌خواستند در کشوری در گستره عالم، درخشندگی اهل‌بیت(س) را ببینند.

چاووشی با بیان اینکه امریکا داعش را پدید آورد تا تصویری مشمئزکننده از اسلام ارائه دهد گفت: جمهوری اسلامی و نظام برآمده از مکتب اهل بیت(س) بود که با اقتدار داعش را در منطقه سرکوب و افتخار مبارزه با تروریست را به نام انقلاب اسلامی ثبت کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از افتتاح 416 پروژه عمرانی طی دهه فجر در استان سمنان خبر داد و گفت: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بیش از 312 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

استاندار سمنان از اشتغال و تولید به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های رهبری و دولت نام برد و گفت: رهبری معظم انقلاب در همین راستا بحث”اقتصادی مقاومتی”را مطرح و بر آن تاکید فرمودند.

وی با بیان اینکه تاکیدات رهبری انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی تنها محدود به قوه مجریه نیست افزود: همه قوا و ارکان نظام در قبال تحقق اقتصاد مقاومتی وظیفه دارند.

وی از ریشه‌کن کردن فقر مطلق به عنوان یکی از وعده‌های رئیس‌جمهوری به مردم نام برد و گفت: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی در قبال این وعده، وظیفه و مسئولیت دارند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب