15:28:07 - پنجشنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره برداری از 133 طرح شهرستان شاهرود دردهه فجر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار شاهرود گفت: در دهه فجرانقلاب اسلامی، 133طرح با اعتبار 645 میلیارد و 130 میلیون ریال در شهرستان شاهرود به بهره برداری می رسد.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، سید محمد رضا هاشمی پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این طرح ها برای 93 تن شغل ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه از این تعداد 123 طرح عمرانی و 10 پروژه اقتصادی است، اضافه کرد: 32 طرح در شهر شاهرود، 42 طرح در بخش مرکزی، 36 طرح در بخش بسطام، 20 طرح در بخش بیارجمند و سه طرح شهرستانی افتتاح می شود.
معاون استاندار سمنان یادآور شد: بیشترین طرح ها مربوط به دستگاه هایی چون جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن، توزیع برق و شهرداری است.
هاشمی به آغاز عملیات اجرایی 24 طرح در این دهه هم اشاره کرد و گفت: اعتبار این طرح ها 277 میلیارد و 950 میلیون ریال است.
وی ادامه داد: بهسازی محور شاهرود-آزادشهر به طول 25 کیلومتر، ساخت دانشکده مهندسی مکانیک و مواد و کارگاه های آموزشی دانشگاه صنعتی و سیستم یکپارچه سازی علائم الکتریکی 12 ایستگاه راه آهن شمال شرق (1) از جمله مهم ترین پروژه های قابل افتتاح این شهرستان است.
همچنین امروز مدیران دستگاه های. اجرایی، نظامی و انتظامی شهرستان با امام جمعه شاهرود دیدار کردند.
امام جمعه شاهرود در این نشست، بیان کرد: بهترین راه شکرگزاری خداوند، خدمت است و مردم خدمت صادقانه و خادم صادق را هیچ گاه فراموش نمی کنند.
حجت الاسلام عباس امینی اضافه کرد: امام خمینی (ره) از نسل حضرت زهرا (س) وکسی است که برای جهانیان خیر آورد و حتی پیروان دین مسیحیت و متدینان یهودی باید قدر ایشان را دانسته و در نظر داشته باشند که مدیون این انقلاب هستند.
در دهه فجر پارسال 110 طرح عمرانی و اقتصادی و سال 94 نیز 117 طرح در شهرستان شاهرود به بهره برداری رسیده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب