16:17:52 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده ساری؛
مخالفت نمایندگان کمیسیون تلفیق با انتقال آب خزر با انجام مطالعه !!!
کانال تلگرام سمنان لاین

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یکی از مهترین علت‌های مخالفت نمایندگان با کلیات لایحه بودجه سال آینده را استانی شدن بودجه آموزش و پرورش دانست.

احمدی لاشکی با اشاره به انتقاد نمایندگان مجلس به استانی شدن بودجه آموزش و پرورش در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه سال 97 در صحن علنی، گفت: یکی از مهترین علت‌های عدم رای  نمایندگان به کلیت لایحه بودجه، اعلام استانی شدن بودجه آموزش و پرورش در آن بود این در حالی است که نمی‌توان با موضوعات آموزش و پرورش شوخی کرد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: هر تصمیمی که برای یک معلم در هر استانی گرفته شود، باید همزمان برای تمام معلمان کشور اتخاذ شود؛ در حالیکه بودجه استانی مانع تحقق این عدالت خواهد شد.

همچنین یوسف نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: در جلسه امروزنمایندگان عضو کمیسیون با انجام مطالعه!!!!! برای انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی مخالفت کردند، همچنین در خصوص بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی که حدود 50 هزار میلیارد تومان بود، مباحثی مطرح شد.

این درحالیست که سازمان محیط زیست کشور بعنوان متولی امر زیست محیطی این طرح و همچنین بخش خصوصی در خصوص توجیه پذیر بودن و صرفه اقتصادی آن تردید نداشته و حق آبه آن را هم وزارت نیرو تعیین کرده است ،حالا معلوم نیست در این میان البته با ادعای این آقای نماینده چه مطالعاتی صورت گرفته است؟

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان حسین   ژانویه 30, 2018  

  چطوری که این طرح حیاتی مهم ملی که درراستای اقتصاد مقاومتی بوده مسئولین اجرائ به بهانه مطالعه بهتر قریب پنج سال است آنرا معطل ومعلق کرده و تازه مسئولیت واختیار خود را واگذار کرده به مجلس که در مجلس هم بد هند دست یک نفر که برای آن مطالعه کند وآنهم نتیجه مطالعه اش ….

 2. سعید   ژانویه 30, 2018  

  حسادت تو رو کشته ناشناس جوون. حال آدم از این طور افراد بهم …

 3. شاطری   ژانویه 30, 2018  

  برای ناشناس متاسفم. مردم استان ، هم استانی خودشونو بشناسن. البته اگه بشه نامش را هم … گذاشت.

 4. مسعود   ژانویه 30, 2018  

  تویی که ادعات میشه بحران بی آبی اول سراغ شهر خودت را می گیره و شایدم تا حالا گرفته باشه. با بی آبی شهرت این ۴ کیلو زردآلو را هم نداری. اونوقت فرودگاه بدون مسافرت که یه عمر داد می زدی و مرکز استان را پیراهن عثمان می کردی دیگه برای ادعای امروزت برای صادرات محصولا ت کشاورزی که بخاطر بی آبی نابود میشه هم زمین گیر میشه.

 5. ناشناس   ژانویه 29, 2018  

  زنده باد اعضای کمیسیون تلفیق که جلوی زیاده خواهی بعضیها رو گرفتند،و مانع حروم شدن پول بیت المال برای طرح بیخودی و الکی شدن

  • عرش   ژانویه 30, 2018  

   ??????
   کینه‌توزی و دشمنی شما با سمنان کم‌نظیره و به یاد ماندنی
   به هر حال مهم نیست از کوزه همان برون تراود که در اوست
   همش 500 میلیون تومن برای مطالعه بوده که در واقع اون هم مطالبات معوق بوده