0:06:48 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر عامل شرکت شهرکهای استان تاکیدکرد؛
هدایت منابع جهت نوسازی و تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین -نود و پنجمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان با حضور همتیان، معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار و مدیران مربوطه برگزارشد.

حسن آل بویه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان در این نشست گفت ؛

عمده منابع استان جهت تامین سرمایه در گردش واحد های صنعتی سوق پیدا کرده است.این مهم در حالی انجام شده که باید بیشتر سعی می شد منابع ما جهت نوسازی و تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی هزینه می شد

آل بویه در ادامه افزود: بیش از۳۰درصد کل منابع بخش صنعت برای ۱۴۲ واحد صنعتی در بانکهای استان بلاتکلیف مانده که اگر بخش کشاورزی را نیز به این آمار اضافه کنیم قطعا این میزان بیشتر خواهد شد از طرفی با توجه به اینکه دوماه تا اتمام سال باقیمانده ، عملا یک ماه مفید فرصت برای تعیین تکلیف پرونده ها در بانکهای استان داریم پس باید تلاش کنیم هرچه سریع تر پرونده ها تعیین تکلیف شوند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان سمنان همچنین یادآور شد، اتفاقات بسیار خوبی در بخش تولیددر استان رخ داده وفضا آنگونه که  در رابطه با بخش تولید استان ترسیم شد نیست و برخی اعداد وارقام اعلامی قابل پذیرش نیست.
وی در پایان گفت؛هرچند جزء وظایف شرکت شهرکها نیست اما آمادگی داریم جزء وظایف شرکت شهرکها آورده شود تا با پیگیری و دریافت اطلاعات از بانکها مستندات در این رابطه ارائه شود.

خبرنگار؛سیدمحمدنجاتی

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب