11:55:37 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتراف دو برادر به قتل برادر کوچکتر
کانال تلگرام سمنان لاین

اظهارات ضد و نقیض این فرد به همراه تحقیقات فنی نتیجه داد و متهم به قتل برادر کوچک خود اعتراف کرد.

استخوان‌های کودک ١٢ساله راز یک جنایت را پس از ٦‌سال برملا کرد.

سرهنگ محمد معصومی، رئیس‌پلیس تویسرکان درباره جزییات این پرونده گفت: «پرونده یک فقره قتل که ٦‌سال از مختومه‌شدن آن می‌گذشت، پس از کشف استخوان‌های مقتول از زیر خاک، مجددا به جریان افتاد. دی‌ماه‌ سال ٩٠بود که پدری با مراجعه به کلانتری خبر از مفقود شدن فرزند ١٢ساله خود داد. پس از اعلام مفقودی پسر ١٢ساله، پرونده‌ای در دایره پلیس آگاهی شهرستان تشکیل شد و تحقیقات برای یافتن وی ادامه یافت. تلاش‌های پلیس پس از ٦‌سال نتیجه داد و پس از مظنون‌شدن به برادر بزرگتر فرد مفقودشده، وی برای تحقیقات بیشتر به مقر پلیس احضار شد.»

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان ادامه داد: «اظهارات ضد و نقیض این فرد به همراه تحقیقات فنی نتیجه داد و متهم به قتل برادر کوچک خود اعتراف کرد.»

سرهنگ معصومی در توضیح این قتل گفت: «٦‌سال پیش سه برادر برای چرای گوسفندان راهی صحرا می‌شوند، ولی طبق برنامه‌ریزی قبلی ٢ برادر بزرگتر با استفاده از سلاح شکاری برادر ١٢ ساله خود را به قتل رسانده و وی را در همان محل دفن می‌کنند. با راهنمایی قاتل، محل دفن برادر کوچک شناسایی و استخوان‌های او برای انجام آزمایش‌های «دی.ان.ای» و «آر.ان.ای» ضبط ‌شد.»

سرهنگ معصومی گفت: «برادر ٣٣ساله در این عملیات دستگیر و روانه زندان شد ولی برادر دیگر که درحال‌حاضر ٢٦‌سال دارد، متواری است و تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد. پدر این خانواده از ابتدا نیز راز مفقودی فرزند کوچک خود را می‌دانست ولی روی آن سرپوش گذاشت و تحت عنوان مفقودی اقدام به تشکیل پرونده کرد.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب