خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/01/27 13:45
شناسه خبر : 24993

بازدید استاندار ازپروژه ” B.O.T ” خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار

سمنان لاین – استاندار سمنان در نخستین سفر خود به شهرستان گرمسار از پروژه ” B.O.T ” خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار بازدید کرد. به گزارش سمنان لاین ازایسنا غلامرضا کاتب در بازدید از پروژه ” B.O.T ” خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار اظهار کرد: منابع مالی پروژه “B.O.T ” از سوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تأمین […] ...

سمنان لاین – استاندار سمنان در نخستین سفر خود به شهرستان گرمسار از پروژه ” B.O.T ” خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار بازدید کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا غلامرضا کاتب در بازدید از پروژه ” B.O.T ” خط انتقال آب شرب از سیمین دشت به گرمسار اظهار کرد: منابع مالی پروژه “B.O.T ” از سوی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تأمین می‌شود .

وی طول خطوط انتقال آب در این پروژه 42 کیلومتر برشمرد و گفت: این پروژه آب شرب 16 منطقه روستایی این شهرستان را تأمین می‌کند .

کاتب با اشاره به کمبود منابع آبی در غرب استان سمنان افزود: اجرای پروژه آب‌رسانی گرمسار و تامین آب شرب این شهرستان که به روش “B.O.T”   در حال اجرا است منجر به ایجاد آب پایدار در حوزه آبخیز این منطقه می‌شود.

نماینده مردم گرمسار و آرادان ادامه داد: این پروژه ضمن رفع کمبود آب در منطقه، بحران کم‌آبی در بخش‌های مختلفی از این شهرستان را مرتفع می‌کند .

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه تکمیل این طرح و بهره‌برداری از این پروژه سالانه 21 میلیون مترمکعب آب پایدار در این شهرستان تولید می‌کند اضافه کرد: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی پس از 20 سال بهره‌برداری از این طرح آن را به دولت تحویل می‌دهند .