خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/01/25 14:12
شناسه خبر : 24911

توسعه سمنان نیازمند همدلی مسوولان دستگاه های اجرایی است

سمنان – ایرنا – استاندار سمنان گفت : توسعه و افزایش اشتغال در این استان نیازمند همدلی مسوولان دستگاه های اجرایی است. سیدشهاب الدین چاوشی روز پنجشنبه در سومین گردهمایی شهرداران استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود : سمنان دارای ظرفیت های زیاد و کم نظیری است و این امر نقش مهمی در […] ...

سمنان – ایرنا – استاندار سمنان گفت : توسعه و افزایش اشتغال در این استان نیازمند همدلی مسوولان دستگاه های اجرایی است.

سیدشهاب الدین چاوشی روز پنجشنبه در سومین گردهمایی شهرداران استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری افزود : سمنان دارای ظرفیت های زیاد و کم نظیری است و این امر نقش مهمی در توسعه صنعت گردشگری در این استان دارد.
وی با بیان این که شورای شهر و شهرداری ها برای زیبا سازی ورودی و خروجی شهرهای استان اهتمام ویژه داشته باشند، اظهارداشت : این نهاد با تدبیر و اقدامات موثر، این استان را از معبر به مقصد گردشگری تبدیل کنند.
وی خاطرنشان کرد : اگر از 20 میلیون زایر و مسافری که سالانه از محورهای استان تردد می کنند فقط 10 درصد در سمنان اسکان نمایند ، اقتصاد این منطقه از کشور شکوفا می شود.
چاوشی ادامه داد : شوراها و شهرداری ها به گونه ای عمل کنند تا دستگاه های اجرایی همراه و هماهنگ با آنها برای توسعه گردشگری در این استان باشند.
وی اصلاح شبکه فرسوده ،جلوگیری از هدر رفت آب و مصرف درست آب را اقدامی اجتناب ناپذیر برای مدیریت منابع آبی برشمرد.
استاندار سمنان آثار تاریخی ، معادن و اقلیم متفاوت استان از کویر گرفته تا جنگل ابر را فرصت طلایی برای استان برشمرد و اضافه کرد : نباید وضعیت آبی محدودیتی برای سرمایه گذاران ایجاد کند.