20:51:52 - یکشنبه 21 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقدان سالن تخصصی و کمبود اعتبار مشکل اساسی بسکتبال در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رییس هیات بسکتبال استان سمنان، کمبود اعتبار و نبود خانه تمرین اختصاصی را از عمده ترین مشکلات فراروی این رشته ورزشی در استان اعلام کرد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناحمید گرامیان  اعتبار سالانه اختصاصی به این رشته ورزشی را یکصد میلیون ریال اعلا و اضافه کرد : با این مقدار اعتبار اهداف و برنامه های ورزشی این رشته محقق نمی شود.
وی اعتبار مورد سالانه برای این رشته ورزشی را 600 میلیون ریال ذکر کرد و افزود : کمبود اعتبار این رشته ورزشی را با چالش زیادی مواجه کرد که برای جبران این کمبود از حامی مالی ورزشی سعی می‌کنیم چرخه بسکتبال را به گردش در آریم.
وی خاطرنشان کرد : بیشتر هیات‌های ورزشی استان سمنان سالن اختصاصی ندارند و مجبور به اجاره کردن سالن هستند که این امر ورزشکاران را با مشکل مواجه کرده است.
گرامیان با تاکید بر لزوم حمایت مسوولان برای ارتقا این رشته ورزشی، تصریح کرد : این حمایت مادی می‌تواند در شکل دادن تیم قدرتمند در لیگ، برگزاری دوره استعدادیابی در شهرستان‌ها و دوره لیگ استانی بسیار اثرگذار باشد.
رییس هیات بسکتبال استان سمنان استقبال از این رشته ورزشی را مطلوب ارزیابی و تعداد ورزشکاران بسکتبالیست را 2 هزار تن مرد و بیش از 800 تن بانوان اعلام کرد.
به گفته وی 2 داور بین‌المللی بسکتبال مسابقات کافه آسیا و همچنین انتخابی جام‌جهانی از استان سمنان هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب