20:55:10 - یکشنبه 21 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح جاده مومن آباد سمنان در دهه فجر /مراحل نهایی تعریض محور مهدی‌شهر – شهمیرزاد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل راه و ترابری استان سمنان گفت : عملیات بهسازی جاده مومن آباد سمنان با 200 میلیارد ریال اعتبار در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش سمنان لاین عبدالمجید نژاد صفوی  در گفت‌ و گو با ایرنا افزود : عملیات فیزیکی تقاطع غیر همسطح مومن‌آباد، منهای 400 متر آن به اتمام رسیده که چهارصد متر نیز در مرحله عملیات آسفالت‌ است.
وی اظهارداشت : یکی از دلایل عقب افتادن آسفالت این محدوده، سردی هوا بوده که با تمهیدات اتخاذ شده تلاش می‌شود آسفالت این مسیر در ماه جاری به بهره برداری برسد.
وی در رابطه با محور مهدی‌شهر – شهمیرزاد خاطرنشان کرد : کار تعریض این محور نیز آخرین مراحل خود را طی می‌کند و تلاش می‌شود این محور نیز تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
وی با اشاره به بهره‌برداری از 10 کیلومتر طرح راه محور سمنان- فیروزکوه در ایام دهه فجر، تصریح کرد : مجموع اقدامات و اصلاحات بخش راه در کاهش هزینه سفر، کاهش آلاینده و تولید اشتغال برای استان، تاثیرگذار است.
به گزارش ایرنا، استان سمنان با برخورداری از 367 هزار کیلومتر راه اصلی بیش از 1.6 درصد از کل راه های اصلی کشور را در اختیار دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مهدی   ژانویه 22, 2018  

    تقاطع هم سطح ( پل مومن آباد ) در ورودی غربی سمنـــان که قرار بود طی 20 روز از 10 شهریور الی 30 شهریور چرا راه اندازی نشد؟؟ اون موقع هوا سرد بود ؟؟ یا میخواستید جلوی ورود مسافران را به مرکز استان را پس بزنید؟؟ موثرین سمنان صبوری تا کی …