21:01:44 - یکشنبه 21 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افشای راز یک ازدواج عجیب!
کانال تلگرام سمنان لاین

 هنگامی که والدین ماکرون، متوجه شدند او در سال ۱۹۹۴ عاشق معلمش شده، آن‌ها برای اجتناب از رسوایی ناگزیر بودند. او را برای اتمام سال آخر دوره دبیرستان از منطقه آمیان به پاریس منتقل کردند. آمیان با پاریس دو ساعت فاصله دارد. اما این جدایی، فقط شوروشوق بین ماکرون ۱۶ ساله و بریژیت اوزیر ۴۱ ساله را بیشتر کرد.
رئیس‌جمهور عاشق‌پیشه چگونه دل خانم‌معلم را بدست آورد؟
به گزارش فرارو، میل بِرن، نویسنده کتاب زندگینامه جدید بانوی اول فرانسه که هفته گذشته منتشر شده، می‌نویسد: هر آخر هفته، ماکرون که سال گذشته رئیس‌جمهور فرانسه شد، به سرعت با چمدانی پر از لباس‌های کثیف و با یک فکر در سر به خانه می‌آمد: دیدن بریژیت.
برن در کتاب “بریژیت ماکرون: یک زن نامحدود” گزارش می‌دهد که خانواده بریژیت در تابستان سال ۱۹۹۴ و پس از اینکه این دو را منزل والدین سالخورده خانم معلم دیدند، متوجه این رابطه عاشقانه شدند.
برن خاطرنشان می‌کند که در اغلب آخرهفته‎‌های تابستان، در حالی که ماکرون هنوز دبیرستانی بود، آن‌ها در این خانه ملاقات کرده و اگر کسی نزدیک می‌شد، ماکرون در بوته‌ها پنهان می‌شد.
هنگامی که رابطه دانش‌آموز الف کلاس با معلم تئاترش موضوع شایعه‌ها شد، دوستان و همسایه‌ها در آمیان، یک شهر زیبا در کنار رود سُم با جمعیت ۱۳۵ هزار نفری، نامه‌های بی‌نام‌ونشانی برای محکوم کردن این رابطه به کارخانه شوکلات و ماکارونی خانواده بریژیت ارسال کردند.
علاوه بر این، آن‌ها بر درب‌های خانه بانوی اول آینده فرانسه آب دهان ریختند.
رئیس‌جمهور عاشق‌پیشه چگونه دل خانم‌معلم را بدست آورد؟
برن که برای مصاحبه با بسیاری از هم‌مدرسه‌ای‌ها، خانواده و دوستان این زوج به آمیان سفر کرده بود، می‌نویسد: روز به روز، دوستان (بریژیت) که او با آن‌ها به تعطیلات می‌رفت، از صحبت کردن با او پرهیز می‌کردند.
هنگامی که او با ماکرون در دبیرستان یسوعی و خصوصی – جایی که او در آنجا به عنوان معلم ادبیات و تئاتر کار می‌کرد- دیدار کرد، به نظر می‌رسید که بریژیت با سعادت با آندره لوئیس اوزیر، بانکدار، ازدواج کرده است. مردی که با او مشغول تربیت سه فرزند‌شان بود.
دانش‌آموزان سابق به برن گفتند او یکی از معروف‌ترین معلمان دبیرستان محلی بود که دانش‌آموزانش را برای صرف نوشیدنی به خانه‌اش دعوت می‌کرد و آنان را تشویق می‌کرد تا او را با اسم کوچکش صدا بزنند.
آنتوان ژوان، هم‌مدرسه‌ای سابق ماکرون گفت: بین آن‌ها احساسات واقعی وجود داشت. وقتی که فهمیدم آن‌ها با هم ازدواج کردند، من نه غافلگیر شدم و نه شوکه. آن‌ها واقعا حتی در آن زمان هم خیلی با یکدیگر خوب بودند.
یک هم‌مدرسه‌ای ناشناس دیگر، لحظه دقیقی را توصیف کرد که او فهمید ماکرون با معلمش قرار می‌گذارد. همان لحظه‌ای که دقیقا قبل از تعطیلات مدرسه در تابستان ۱۹۹۴، او آن‌ها را دید که با همدیگر در امتداد تفرجگاه رود سُم قدم می‌زنند. در آن زمان، ماکرون هنوز ۱۶ ساله و بریژیت ۴۱ ساله بود.
او گفت: من از دیدن قدم زدن یک معلم با یکی از دانش‌آموزانش در روز یکشنبه غافلگیر شده بودم. به هیچکس در این باره چیزی نگفتم. پیش خودم نگه داشتم.
***
دو سال بعد اما، اخبار رابطه عاشقانه همسرش با یک نوجوان، مانند یک سیلی بر صورت اوزیر بود. بویژه آنکه، دخترشان لورنس، همکلاسی ماکرون بود.
بر اساس کتاب برن، اوزیر چنان شرمگین بود که فورا شهر را ترک کرد و چند سال بعد، از بازگشت به آمیان برای تشییع مادرش امتناع کرد.
یک همسایه در آمیان به برن گفت: او هرگز دوباره دیده نشد. گویی که ناپدید شده بود.
طلاق ده سال طول کشید. در این زمان، ماکرون به دانشگاه رفت و سیاست و امور بین الملل را مطالعه کرد. با این حال، شور و علاقه‌اش به خانم معلم شدید باقی ماند.
گاسپارد گانتزر، هم‌دانشگاهی ماکرون در استراسبورگ گفت: هر جمعه پس از درس زبان اسپانیایی، او به سمت ایستگاه قطار می‌دوید و با سرعت سوار قطار می‌شد.
اگر چه دوستان ماکرون، در ابتدا از رابطه او با بریژیت شوکه شده بودند، اما این دو فرد، تصمیم گرفتند در پاییز سال ۲۰۰۷ -یک سال پس از طلاق بریژیت – ازدواج کنند. در آن زمان، ماکرون ۲۹ ساله و بریژیت ۵۴ ساله بود.
مراسم عروسی در تالار شهر ساحلی لو توکه، برگزار شد. همان جایی که بریژیت با شوهر اولش در سال ۱۹۷۴ عروسی کرد و خانواده‌اش در آنجا یک منزل دارند. بریژیت لباس سفیدرنگ کوتاه پوشید. سه فرزندش و همچنین سایر اعضای خانواده و والدین ماکرون که در آن زمان طلاق گرفته بودند، در مراسم حاضر شدند.

ماکرون در مراسم پذیرایی از عروس و خانواده جدیدش گفت: همه شما شاهد این ۱۳ سال گذشته هستید. شما ما را پذیرفتید. آنچه که ما امروز هستیم را شما از ما ساختید. من می‌خواهم از شما به خاطر دوست داشتن ما همانطور که هستیم، تشکر کنم. من می‌خواهم از فرزندان بریژیت تشکر کنم، زیرا این برای آنان آسان نبوده است.

پس از عروسی، این زوج به پاریس رفتند تا از شغل سیاسی روبه رشد ماکرون حمایت کنند. سرانجام بریژیت شغل معلمی را رها کرد و هنگامی که ماکرون در دولت فرانسوا اولاند در سال ۲۰۱۴ وزیر دارایی شد، بریژیت به عنوان مشاور اصلی شوهرش کار کرد.
همزمان با حضور ماکرون در انتخابات، بریژیت در کنار او باقی ماند و در برابر حملات گزنده در رسانه‌های فرانسه مقاومت کرد. از جمله این ادعا‌ها که ماکرون از او به عنوان پوششی برای پنهان کردن رابطه همجنسگرایانه‌اش با رئیس رادیو فرانسه، استفاده می‌کرد.
برن گزارش می‌دهد که اگرچه این زوج در رسانه‌ها شجاعانه ظاهر شدند و ماکرون شدیدا ادعا‌ها را انکار کرد، با این حال، بریژیت در زندگی خصوصی از شایعات بسیار ناراحت بود. همانطور که یکی از دوستان بریژیت به نویسنده گفته، “این زنی است که قبلا درد زیادی را تحمل کرده است.”
منبع: نیویورک‌پُست

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب