17:12:22 - چهار شنبه 17 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنی با استاندارمحترم سمنان ؛ آنچه برای گذشتگان اتفاق افتاده تاریخ نیست بلکه آینده است!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – جلسه شورای برنامه ریزی استان سمنان در سالن جلسات فرمانداری شاهرود بدون حضور نمایندگان سمنان،دامغان وگرمسار برگزارشد.

مردم استان انتظار دارند در خصوص عدم حضور دیگرنمایندگان استان و اینکه آیا اصلا دعوت شده اند یا خیر اطلاع رسانی صورت پذیرد و امیدواریم اطلاع خبرنگار سمنان لاین از اینکه  دعوتی انجام نشده است صحت نداشته باشد!

و پرسش اصلی اینکه آیا واقعا این جلسه ، شورای برنامه ریزی استان سمنان بود وجلساتی که در مرکزاستان برگزار می گردد با نشستی اینچنینی قابل قیاس است؟

آیا برای شهرستان های سمنان ،مهدیشهر ،سرخه،دامغان ،گرمسار و… هم برگزاری شورای اداری استان بدین شکل در نظرگرفته شده است؟

استاندارمحترم؛

درست در همانروزی که به شاهرود تشریف بردید نمونه ای از مطالب برخی رسانه های آنجا را ببینید؛

«…..آقای دکتر چاووشی ما صبر خواهیم کرد و به شما کمک خواهیم نمود تا بتوانید از حلقه فاشیست و بی تدبیری که سیستم اداری مرکز استان را به وزنه ای سنگین به پای پیشرفت و توسعه شرق استان تبدیل کرده و  در آینده خواری در گلوی شما خواهد بود رها سازیم. ….»

آیا این ادبیات و فشارها  بالاترین مقام اجرایی دولت در استان را منفعل خواهدکرد؟

این نمونه ای از هزاران پرسش مطرح شده در نشست ها و جلسات دلسوزان واقعی استان است که برای پاسخ به آن باید منتظر ماند.

و اما یک نکته با دکتر چاووشی عزیز ؛

خط جدا کردن حضرتعالی از مجموعه ی تحت مدیریت شما  برای اسلاف حضرتعالی هم اتفاق افتاده و  اینکه تصور شود با این روند ، گَردی به روی استاندارمحترم نخواهدنشست اشتباه بوده چراکه برخی اسلاف جنابعالی هم چنین تصوراتی داشتند اما نهایتا با کوچکترین موضعگیری ازبرخی حقوق مردم سمنان در داشتن ابتدایی ترین امکانات یک مرکزاستان  آنها هم در جرگه ی همین سیستم اداری به قول ایشان فاشیست قرارگرفتند .

به آن عزیزان هم در موارد متعدد و مقالاتی اشاراتی شد که برخی پند گرفتند و برخی ملال!

فقط نمونه ی آخر آن تقسیم اعتبارات سال 96در استان سمنان است که در مدیریت استاندارمحترم سابق بررسی گردد که چگونه بی عدالتی درحق مرکزاستان صورت گرفت و اکنون برای سَلف شما(دکترخباز) در همان رسانه ها  چه مطالبی که نمی نویسند لذا چه زیبا گفته اند که آنچه برای گذشتگان اتفاق افتاده تاریخ نیست بلکه آینده است!

لذا اجرای قانون بدون تأثیرپذیری از فشارها و شانتاژهای رسانه ای ، توسعه ی حقیقی متوازن در تمامی شهرستانها و روستاهای دورافتاده استان، مقایسه مرکزاستان با سایرمراکزاستان ها و پیگیری کمبودهای فزاینده در مرکزاستان خواسته ی مردم ممتازاستان سمنان است.

خدایا چنان کن سرانجام کار    توخشنودباشی و ما رستگار

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان همشهری   ژانویه 20, 2018  

  به بهانه نادرست تقسیم بودجه درسه دهه گذشته نخواسته باشید سوءاستفاده کنید وعملکرد حال خودتان را توجیه نمائید . مثل آینه روشن است.بامانع تراشی وایجاد سد درامرتوسعه بزرکترین شهر ومرکزیت جمعیتی ومستعد این استان هستید ودلیل آن که آقای استاندار محترم بدون هیاهو باید آن توجه نمایند گی رعایت عدالت
  وجبران عقب ماندگی امکانات زیر ساختاری(آب،راه،…..)که عملآراین استان بطور کلی از همه شهرستان های استان مورد بی توجهی است…

 2. ح   ژانویه 18, 2018  

  اقای استاندار

  لطفا آمار های مختلف خصوصا امار بودجه استان در سه دهه گذشته رو مطالعه نمایید، ببینید که بودجه یک استان چگونه و وطور هزینه شد؟ سهم مناطق مختلف استان چقدز بود؟!

  استاندار محترم
  با شفاف سازی امار بودجه های دهه های گذشته، ان گره کوری که ایت ا… شاهچراغی هم فرمودند باز میشود، با این شفاف سازی جلوی هوچی گری ها رو بگیرید، جلوی مظلوم نمایی ها رو بگیرید…

  شما میتوانید سطح امکانات و خدمات در شهرهای مختلف استان رو بررسی کنید… در بخش های مختلف … بر همین اساس برای توسعه متوازن در همه نقاط استان اقدام نمایید.

  اقای چاووشی
  شما حتما میدانید که مرکز استان، بزرگترین شهر و شهرستان ان استان انتخاب میشد اما متاسفانه، به دلیل رانت یک افسر بدنام رژیم پهلوی ، این ظلم و تخم کدورت در این استان ایجاد شد…

  اقای چاووشی
  در یکی دوسال اخیر، بخاطر توجه دولت به روستاها و افزایش بودجه انها، بودجه منژقه ای که روستای بیشتری دارد کمی افزایش یافت (انهم بعد از چند دهه اما متاسفانه هوچی گر ها این چند دهه را نمیبینن و نمیگویند) ظاهرا لازم است نقشه و تعداد روستا شهرستان های اسنان را به این هوچی گرها اموزش دهید و یاداوری کنید

  اقای استاندار
  مردم شرق استان بارها و بارها وعده ها و سخنان خوب هم شنیدند اما در عمل چیزی ندیدند
  اگر دقت کنید مردم شرق استان ، منطقه وعده ها را برای خود انتخاب کردند

  حتی در یکی دو شالی که با سر وصدای زیاد و داد و هوار و به همان دلایلی که ذکر شد، بودجه افزتیش یافت، شاهد بودسم که این افزایش یودجه در خبر ها بوده چراکه حتی فرماندار هم از عدم تخصیص ان بودجه ها گفت اما اینها رو بازهم جماعت هوچی گر ندیدی و نشنید….

  تورو بخدا منصف باشید

 3. تشرفی   ژانویه 17, 2018  

  هر استانداری که ش… اول ازش حمایت کردند بعدها شد آدم بده. بهتره …. نگاهی به عملکرد بدشون داشته باشن.

 4. حسین   ژانویه 17, 2018  

  دمت گرم. سمنان لاین