14:27:45 - شنبه 13 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدام قاطع استاندار در اولین نشست شورای اداری استان؛
به مدیران تأخیری اجازه ورود به جلسه داده نشد/ انتقال سریع زندان سمنان از مرکز شهر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: بي كفايتي يك مدير نبايد به پاي نظام و دولت نوشته شود و نبايد هزينه‌هاي ناشي از اين بي كفايتي را يك نظام، دولت و مردم پرداخت كنند.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا  سيد شهاب الدين چاووشي در جلسه شوراي اداري استان سمنان افزود: امروز مردم از تعداد جلسات ما دل خوشي ندارند، تمام سعي و اراده ما بايد بر خدمت به اين مردم باشد.

وي همچنين گفت: انقلاب اداري مي‌تواند از استان سمنان آغاز شود و منشاء تحولات و توسعه همه جانبه در اين استان گردد، تا فرصت باقي است و دير نشده است بايد انقلاب اداري را آغاز كنيم.

استاندار سمنان اضافه كرد: تغيير بسياري از قوانين ناكارآمد مي تواند از سوي نمايندگان اين استان در مجلس شوراي اسلامي آغاز شود، برخي قوانين ناكارآمد مانع رسيدن به توسعه و تحول هستند.

چاووشي ادامه داد: همين برخي قوانين ناكارآمد و نظام اداري ناكارآمد، برخي از توانايي‌هاي مفيد و ارزشمند نظام را بلعيده است، نبايد در استان سمنان منتظر ابلاغ يا بخش‌نامه‌اي باشيم، تهيه برخي دستورالعمل‌ها مي‌تواند توان ما را در رسيدن به توسعه و تحول بالا ببرد و اين مهم را سرعت ببخشد.

استاندار سمنان تصريح كرد: مديراني كه خسته هستند، توانايي همراهي با ما را ندارند، جاي خود را به مديران پر توان و خستگي ناپذير بدهند.

چاووشي با اشاره به مشكل بحران آب و كمبود منابع آبي در استان سمنان، گفت: بايد اين مشكل و بحران را در كوتاه مدت بر طرف كنيم، استفاده از روش‌هاي نوين آبياري، تغيير الگوي كشت و استفاده بهينه در مصرف آب توسط چاه‌هاي هوشمند و مجهز به كنتور و همچنين جلوگيري از برداشت‌هاي غيرمجاز و اضافه برداشت و برخورد با چاه‌هاي غيرمجاز و… بايد بيشتر از پيش و جدي تر مورد توجه قرار گيرد.

وي همچنين از ظرفيت هاي گردشگري و توريسم در استان سمنان نام برد و گفت: بايد با برنامه ريزي مشخص و دقيق زمينه را براي حضور گردشگران و مسافران فراهم كنيم، استان سمنان در مسير و كريدور اصلي مسافران و گردشگران حرم امام رضا(ع) قرار دارد و داراي جاذبه هاي بسيار زياد گردشگري است، ما اگر بتوانيم 10 درصد اين گردشگران و مسافران را در استان سمنان نگه داريم، در معرفي استان سمنان بسيار مهم و تأثيرگذار خواهد بود.

به گزارش سمنان لاین استاندار در اولین جلسه شورای اداری خطاب به باهنر مدیر کل جدید امور زندانها گفت:
اقدامات لازم برای انتقال زندان سمنان از مرکز شهر هرچه سریعتر انجام شود.

همچنین استاندار سمنان اجازه ورود به تعدادی از مدیران را به علت تاخیر در ورود به جلسه شورای اداری ، نداد.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب