22:19:31 - شنبه 13 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمدهمتی تأکیدکرد؛
سوابق مدیریتی موفق درکارنامه استاندار جدید سمنان/ استانی پیشرو با رفع مشکل کم آبی
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم سمنان؛ مهدیشهر  و سرخه در مجلس شورای اسلامی معتقد است که استان سمنان با رفع مشکل کم آبی به استانی پیشرو در همه بخش ها تبدیل می شود.

احمد همتی در نهمین جلسه ی شورای اداری استان اظهار کرد: استان سمنان از ظرفیت های متنوع و متعددی در بخش های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی و همچنین نیروی انسانی کارآمد برخوردار است و این پتانسیل ها، سمنان را به استانی شاخص از نظر زمینه های توسعه تبدیل کرده است.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان، با بیان اینکه کمبود منابع آبی مهمترین مشکل فراروی توسعه این استان دانست و گفت: از همین رو اگر مشکل آب در استان برطرف شود  می توانیم جز استانهای پیشرو باشیم و پذیرای جمعیتی بیش از جمعیت فعلی باشیم.

وی مدیران استان سمنان را مدیرانی مجرب دانست و افزود: استان سمنان جدای از منابع انسانی از پتانسیل های کم نظیری در بخش های معدنی، صنعتی و انسانی برخوردار است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه دشمنان می کوشند که اوضاع کشور را بی ثبات نشان دهند تصریح کرد: دشمنان نظام و از جمله امریکا در تلاش است تا ایران  را بی ثبات نشان دهد .

وی با استقبال از نقد سازنده گفت: در نقد سازنده واقعیت ها گفته می شود و از تخریب و سیاه نمایی اجتناب می شود.

همتی با انقاد از تخریب برخی ارکان نظام افزود: تخریب مجلس که یک رکن نطام است تخریب کل نظام است همچنین تخریب هرکدام از سه قوه، تنها تخریب یک قوه و یک نهاد نیست بلکه تخریب کل نطام است.

همتی با اشاره به معارفه استاندار جدید سمنان اظهار کرد: استاندار جدید سمنان؛ دارای سوابق مدیریتی موفقی است لذا با توجه به وجود سطح بالای انسجام، همراهی و همدلی موجود در استان، تغییرات فعلی می تواند به رشد و توسعه استان کمک کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب