1:48:05 - شنبه 13 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجناس بسته‌بندی شده را بدون باز کردن بو کنید!
کانال تلگرام سمنان لاین

اجناس بسته‌بندی شده را بدون باز کردن بو کنید!دستگاهی به نام “اسنیفی مارکت”(Sniffy Market) به خریدار اجازه می‌دهد هر محصولی ک قصد خرید آن را از سوپرمارکت دارد، از همان داخل بسته‌بندی بو کند.

به گزارش سمنان لاین به نقل از انگجت، اگر می‌خواهید قبل از خرید اجناس با حس شامه خود از سالم بودن آن مطمئن شوید، “اسنیفی” در این کار به شما کمک می‌کند.

اگر شما همیشه خواستار تجربه خرید با بو کردن محصولات هستید، درباره اسنیفی هیجان‌زده می‌شوید. این یک محصول نمونه اولیه برای فروشگاه‌هایی است که مشتریان آن علاوه بر دیدن و لمس اجناس، می‌خواهند بوی محصولات را با وجود بسته‌بندی استشمام کنند.

مثال‌های واضح آن، مواد غذایی و نوشیدنی‌ها هستند که بوییدن محصول برای محصولاتی مثل ادویه‌جات و قهوه مناسب هستند. عطر و ادکلن نیز یکی دیگر از نمونه‌ها است.

صرف‌نظر از این موضوع، نحوه کارکرد آن مطرح است. “اسنیفی مارکت” دارای یک صفحه نمایش لمسی و دوربین و همچنین یک سینی گرد چرخشی است که مغازه‌داران بوهای مختلف را روی آن بارگذاری می‌کنند.

هنگامی که این سینی تنظیم شود، عابرین کنجکاو می‌توانند از صفحه نمایش لمسی برای انتخاب یک محصول استفاده کنند و سپس با عطر آن آشنا شوند.

 

اجناس بسته‌بندی شده را بدون باز کردن بو کنید!

 

یک مسئله عجیب اما جذاب دیگر در مورد اسنیفی این است که دوربین آن برای چه کاری است. این دوربین، واکنش مردم را نسبت به بوییدن عطر محصولات ضبط و آن را تجزیه و تحلیل می‌کند تا ببیند که واکنش مثبت یا منفی است. تصاویر ضبط شده برای مصرف کننده در دسترس نیست، اما اطلاعات حاصل از آن است که می‌تواند به اطلاع مغازه‌دار در مورد فروش محصول کمک کند.

با توجه به اینکه نسخه نمایشی دستگاه در نمایشگاه CES قرار داده شده، این دستگاه در حال حاضر یک نمونه چاپ 3بعدی شده است. هیچ توضیحی داده نشده که این دستگاه چه زمانی ساخته و عرضه می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب