0:48:24 - جمعه 12 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هرگونه تخریب ارکان مختلف نظام ، مقدمه تخریب نظام است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با بیان اینکه همه قوا و مدیران در ارتباط با مردم و مطالبات آنها مسئولیت دارند گفت: همه باید به مردم پاسخگو باشیم.

دکتر احمد همتی در گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان  اظهار کرد: بیان نظرات از برخی تریبون‌ها، انعکاس جهانی دارد و لذا همه ما که تریبونی در اختیار داریم باید در بیان مسائل منافع کشور و مردم را در نظر داشته باشیم چرا که گاه این بیان در معادلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و…تاثیر ویژه دارد.

وی تصریح کرد: گاه چند جمله از لسان یک مسئول  ممکن است در روابط بین‌المللی ما با کشورهای دیگر تاثیر داشته باشد از این رو باید اظهار نظرها با در نظر گرفتن منافع کشور و نظام بیان شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه اگر همه به معنای قرآنی اعتدال توجه نیم بسیاری از مشکلات به وجود نمی‌آید تصریح کرد: این که روحانیت ئ خصوصا ائمه جمعه علاوه بر دغدغه دین، دغدغه مردم و مشکلات آنها را دارد، اتفاق بسیار خوبی است.

وی با بیان اینکه این احساس که همه یک طرفند و مدیران و دولت یک طرف چندان درست به نظر نمی‌رسد افزود: همه مدیرانی که ذیل مجموعه نظام و قوای سه‌گانه هستند در قبال مردم مسئولیت دارند و به تعبیر زیبای رهبری معظم انقلاب ما یک مجموعه‌ایم.

همتی تخریب هرکدام از ارکان نظام را تخریب نظام دانست و گفت: هرگونه تخریبی که به هرکدام از ارکان مختلف نظام مقدمه تخریب نظام است و ممکن است که زمینه ایجاد تنش و سوءاستفاده دشمنان را فراهم کند لذا باید اگر هم نقدی هست با رویکرد علمی مطرح شود تا طرح آن به حل واقعی مشکلات یا نارسایی‌ها کمک کند.

وی یادآور شد: تخریب و سیاه‌نمایی در خصوص دولت یا هرکدام از بخش‌های نظام، منجر به کاهش اعتماد مردم به مجموعه نظام می‌شود و این به صلاح کشور نیست و باید از آن پرهیز کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب