0:32:32 - جمعه 12 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان؛
هر مدیری که نمی‌تواند باید راه را برای مدیر توانمندتر باز کند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین  – استاندار سمنان، بر لزوم رفع مشکلات مردم با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها تاکید کرد و گفت: هر مدیری که نمی‌تواند باید راه را برای مدیر توانمندتر باز کند.

به گزارش سمنان لاین ازایسناسیدشهاب‌الدین چاووشی در گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان با اشاره به نگرش به پذیرش مسئولیت‌های سیاسی و اجتماعی در مبانی اعتقادی اسلامی اظهار کرد: در آموزه‌های دینی ما پذیرش مسئولیت با هدف تقرب به حق‌تعالی و خدمت به بندگان خدا صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مشکلات کشور قابل حل است افزود: کشور ما کشوری با منابع سرشار و نیروی انسانی توانمند است و اگرچه در برخی بخش‌ها با مشکلاتی هم روبرو هستیم اما می‌توان بر این مشکلات فائق آمد.

استاندار سمنان، از سمنان به عنوان استانی زرخیز نام برد و تصریح کرد: منابع سرشار این استان تنها محدود به معادن و سرمایه‌های مادی نیست بلکه دیار قومس همواره سرزمین عالمان و بزرگان دین و عرفان و اندیشه بوده است.

وی با اشاره به اینکه مدیران جمهوری اسلامی در سال‌های آغازین انقلاب تجربه اجرایی نداشتند گفت: این مدیران در ادوار گذشته آزمون و خطاهای بسیار داشته و امروز در معرض یک آزمون تاریخی هستند.

چاووشی با بیان اینکه در سال‌های آغازین انقلاب و جنگ شرایط دشوراری داشتیم افزود: در آن شرایط دشوار و بحرانی تنها عشق و دلسوزی های دوستداران انقلاب بود که کشور را پابرجا نگاه داشت.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی پایه‌های معنوی مستحکمی دارد اضافه کرد: در چنین شرایطی هر مدیری که توانایی حل مشکلات را ندارد باید راه را برای مدیری توانمندتر باز کند چرا که دیگر زمان آزمون و خطا نیست.

استاندار سمنان با بیان اینکه ما در عرصه کارآمدی دچار مشکل هستیم گفت: ما مردم صبور ، مقاوم و ولایی و دوستدار اسلام و نظام داریم و این مردم شایسته خدمت بیشترند.

وی ادامه داد: کشور ما از منابع خدادادی بسیاری بهره می‌برد باید با استفاده از این منابع تدبیر کرده و مشکلات را از پیش پای مردم و کشور برداشت.

این همه تعدد قانون در هیچ کشور توسعه‌یافته‌ای نیست

به گزارش سمنان لاین چاووشی با اشاره به تعدد قوانین دست‌و پاگیر در کشور تصریح کرد: این همه تعدد قانون در هیچ کشور توسعه‌یافته‌ای نیست. قوانینی که گاه همدیگر را هم نقض می‌کنند.

وی با بیان اینکه مسوولان باید قانون را به نفع مردم تفسیر کنند گفت: متاسفانه گاه کارآمدی نظام دینی به واسطه ضعف‌های عملکردی برخی دستگاه‌ها زیر سئوال می‌رود.

استاندار جدید سمنان بر لزوم رفع مشکلات کشور در حوزه‌های اقتصادی تاکید و خاطرنشان کرد: درک من از آموزه‌های دینی این است که امروز هر کمکی که در جهت کمک به بهبود اشتغال و اقتصاد در کشور انجام گیرد همچون شمشیر زدن در راه خدا است.

وی حل مشکل آب در استان را ضروری برشمرد و اظهار کرد: در شرایط فعلی باید با مدیریت مصرف در برخی بخش‌ها و جلوگیری از هدررفت شبکه‌ها و ممانعت از برداشت‌های غیرمجاز، وضعیت را مدیریت کرد ضمن اینکه برای بلندمدت هم باید چاره‌جویی شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب