خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/01/05 01:22
شناسه خبر : 24445

سخنی کوتاه با شهاب الدین چاووشی «استاندارجدیدسمنان»

 سیدشهاب‌الدین چاووشی  در آیین معارفه خود که با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شدبا بیان اینکه همه مردم استان را به “یک چشم” خواهد دید متذکر شد: سمنانی‌ها همان‌قدر برای ما عزیز هستند که شاهرودی‌ها عزیزند و شاهرودی‌ها همانقدر محترم و عزیزند که دامغانی‌ها و گرمساری‌ها. وی یادآور شد: […] ...

 سیدشهاب‌الدین چاووشی  در آیین معارفه خود که با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شدبا بیان اینکه همه مردم استان را به “یک چشم” خواهد دید متذکر شد:

سمنانی‌ها همان‌قدر برای ما عزیز هستند که شاهرودی‌ها عزیزند و شاهرودی‌ها همانقدر محترم و عزیزند که دامغانی‌ها و گرمساری‌ها.

وی یادآور شد: در دوران مسئولیت خود فارغ از خطوط سیاسی و جغرافیایی برای رشد و توسعه همه شهرستان‌های هشت‌گانه استان تلاش خواهد کرد.

چاووشی همچنین اظهار امیدواری کرد در دوران خدمت خود  خدمتی در خور  مردم این استان ارائه  و مطالبات و انتظارات به‌حق مردم در استان محقق شود.

سمنان لاین – ضمن تبریک و خوشآمدبه استاندارجدیدسمنان نکاتی بسیارموجز بدلایل متعدد منجمله حضور کوتاه مدت ایشان از ورود و آغازمسئولیت دراستان عرض می کنیم و آن اینکه؛

اولا :جای بسی خرسندی است  بالاترین مقام دولت دراستان  همه ی مردم را به یک چشم ببیند وتفاوتی قائل نباشد .ثانیا علاوه بر مردم سمنان،شاهرود،دامغان ،مهدیشهر و… که عزیزند، هم وطنانِ جانِ ما درجای جای میهن اسلامی مان ، از سرپل ذهاب تا بندرخمیر  و از بستان آبادتا بشاگرد   و…  عزیز میباشند.

اما سخنپایانی دراین موجز ؛

جایگاه مرکزاستان و حفظ شأن و منزلت آن که به مثابه مرکزثقل استان میباشد بسیار ضرورت دارد چراکه در هر زمان در حوزه مسئولان سَلَف شما این جایگاه تضعیف شد به واقع مجموعه ی استان تضعیف و متضرر شد و آحادمردم استان نهایتا در بدرقه ی آنها در روزتودیع بخوبی آنرا نشان دادند که گویی از رفتن آنها شادمان بودند چراکه هیچکس احساس رضایتمندی نداشت.

در مقابل  بودندمدیران ارشداجرایی در استان که در روزتودیع آنها همانطور که خود در روزمعارفه شاهد بودید بدلایل متعدد با چشمان گریان و با تمام وجود استاندارسابق سمنان را تشویق و مشایعت کردند. لذا در این شرایط کار حضرتعالی بسیار سخت خواهد بود لیکن با شناختی که از شما داریم در این مسیر قطعاسربلند خواهیدشد.

بهره گیری از نصایح  و بیانات آیت الله شاهچراغی نماینده محترم ولی فقیه بعنوان محور وحدت در استان ،مرعوب نشدن در مقابل فضاسازی های رسانه ای در برخی مناطق  و شانتاژهای صورت گرفته ،دخالت ندادن افراد پرنفوذ در عزل و نصب‌ها و حفظ جایگاه استانداری و شخص استاندار ،حضور مسئولان کشوری مانند وزرا و… حتما باید با هماهنگی استانداری با حضور در مرکزاستان و برخی شهرستانها با نگاه استانی و نه شهرستانی صورت پذیرد ، رساندن مرکزاستان به جایگاه واقعی اش در مقایسه با دیگر مراکزاستانها  بخشی از خواسته ها و مطالبات میباشد که مردم از شما انتظار دارند.

با آرزوی توفیق برای جنابعالی در انجام امور محوله