1:22:39 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنی کوتاه با شهاب الدین چاووشی «استاندارجدیدسمنان»
کانال تلگرام سمنان لاین

 سیدشهاب‌الدین چاووشی  در آیین معارفه خود که با حضور وزیر کشور و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شدبا بیان اینکه همه مردم استان را به “یک چشم” خواهد دید متذکر شد:

سمنانی‌ها همان‌قدر برای ما عزیز هستند که شاهرودی‌ها عزیزند و شاهرودی‌ها همانقدر محترم و عزیزند که دامغانی‌ها و گرمساری‌ها.

وی یادآور شد: در دوران مسئولیت خود فارغ از خطوط سیاسی و جغرافیایی برای رشد و توسعه همه شهرستان‌های هشت‌گانه استان تلاش خواهد کرد.

چاووشی همچنین اظهار امیدواری کرد در دوران خدمت خود  خدمتی در خور  مردم این استان ارائه  و مطالبات و انتظارات به‌حق مردم در استان محقق شود.

سمنان لاین – ضمن تبریک و خوشآمدبه استاندارجدیدسمنان نکاتی بسیارموجز بدلایل متعدد منجمله حضور کوتاه مدت ایشان از ورود و آغازمسئولیت دراستان عرض می کنیم و آن اینکه؛

اولا :جای بسی خرسندی است  بالاترین مقام دولت دراستان  همه ی مردم را به یک چشم ببیند وتفاوتی قائل نباشد .ثانیا علاوه بر مردم سمنان،شاهرود،دامغان ،مهدیشهر و… که عزیزند، هم وطنانِ جانِ ما درجای جای میهن اسلامی مان ، از سرپل ذهاب تا بندرخمیر  و از بستان آبادتا بشاگرد   و…  عزیز میباشند.

اما سخنپایانی دراین موجز ؛

جایگاه مرکزاستان و حفظ شأن و منزلت آن که به مثابه مرکزثقل استان میباشد بسیار ضرورت دارد چراکه در هر زمان در حوزه مسئولان سَلَف شما این جایگاه تضعیف شد به واقع مجموعه ی استان تضعیف و متضرر شد و آحادمردم استان نهایتا در بدرقه ی آنها در روزتودیع بخوبی آنرا نشان دادند که گویی از رفتن آنها شادمان بودند چراکه هیچکس احساس رضایتمندی نداشت.

در مقابل  بودندمدیران ارشداجرایی در استان که در روزتودیع آنها همانطور که خود در روزمعارفه شاهد بودید بدلایل متعدد با چشمان گریان و با تمام وجود استاندارسابق سمنان را تشویق و مشایعت کردند. لذا در این شرایط کار حضرتعالی بسیار سخت خواهد بود لیکن با شناختی که از شما داریم در این مسیر قطعاسربلند خواهیدشد.

بهره گیری از نصایح  و بیانات آیت الله شاهچراغی نماینده محترم ولی فقیه بعنوان محور وحدت در استان ،مرعوب نشدن در مقابل فضاسازی های رسانه ای در برخی مناطق  و شانتاژهای صورت گرفته ،دخالت ندادن افراد پرنفوذ در عزل و نصب‌ها و حفظ جایگاه استانداری و شخص استاندار ،حضور مسئولان کشوری مانند وزرا و… حتما باید با هماهنگی استانداری با حضور در مرکزاستان و برخی شهرستانها با نگاه استانی و نه شهرستانی صورت پذیرد ، رساندن مرکزاستان به جایگاه واقعی اش در مقایسه با دیگر مراکزاستانها  بخشی از خواسته ها و مطالبات میباشد که مردم از شما انتظار دارند.

با آرزوی توفیق برای جنابعالی در انجام امور محوله

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. محسن آدينه   ژانویه 15, 2018  

  توصيه به استاندارمنصوب هيئت دولت بعنوان استاندار محترم استان پهناور سمنان را با سوگيري و رويكردي كه بارها آزموده ايد درحد توصيه به استاندارشهرسمنان تنزل داده ايد. واقعاً تا كي؟؟

 2. سمنان همشهری   ژانویه 12, 2018  

  با عرض تبریک وخیر مقدم به استاندار محترم سمنان چیزی که خواته ویا ناخواسته مغفول مانده ضعف مدیریت وعدم نظارت ویا در دسترس نبودن نظارت وزیر زره بین نبودن کارها وعملکردمسئولین میباشد مثلآ چرا این پل بدقواره با طرح ناقص ورودی غرب سمنان که بیش از دهسال از شروع زمان ساخت آن میگذرد قطعآ دراین مدت زمان فرسایشی هزینه بسیار زیادی صرف ان گردیده واعتبار کارگنان خدوم را مخدوش نموده چرا به سامان نمیرسد …

 3. m   ژانویه 7, 2018  

  از استاندار محترم انتظار است نسبت به متمرکز بودن کلیه ادارات کل در مراکز استانها ( طبق قانون ) گام برداشته ، علت این امر بررسی عملکرد های ده ها ساله ادارات کل مستقر در شرق استان ، در تضعیف سایر شهرستلان های هفتگانه و در راس آن سمنـــــــــان به خوبی ملموس و شفاف خواهد بود . خواسته به حق مردم سمنـــــان رعایت قانون جهت دستیابی به حقوق پایمال شده این دیار میباشد.

 4. همشهری   ژانویه 6, 2018  

  درود بر غیرت و قلم شما