خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/01/05 18:03
شناسه خبر : 24450

به مرکزاستان سمنان بهای لازم داده نشده است!

  سمنان لاین – دکتراحمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پی انتصاب دکترسیدشهاب الدین چاووشی به عنوان استاندارسمنان ، در نامه ای خطاب به ایشان ضمن تبریک این انتصاب ، دومشکل اساسی مرکزاستان را در خصوص ردیف اختصاص یافته به مرکزاستان و حوزه انتخابیه دراعتبارات استانی و توجه […] ...

 

سمنان لاین – دکتراحمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پی انتصاب دکترسیدشهاب الدین چاووشی به عنوان استاندارسمنان ، در نامه ای خطاب به ایشان ضمن تبریک این انتصاب ، دومشکل اساسی مرکزاستان را در خصوص ردیف اختصاص یافته به مرکزاستان و حوزه انتخابیه دراعتبارات استانی و توجه ویژه به جایگاه مرکزاستان را یادآورشده است.

سمنان لاین ضمن قدردانی از نماینده مردم نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از استاندارمحترم و فهیم سمنان خواستار مقایسه مرکزاستان سمنان نسبت به سایرمراکز استان ها درکشور حتی مراکزی که 40 سال پس از  سمنان  تبدیل به مرکزاستان شده اند میباشد تا به مظلومیت مرکزاستان و این پیام نماینده محترم ، صدای واحد و مطالبه ی جدّی و به حق مردم شهراخلاق میباشد.

 

«متن پیام»

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر چاووشی
استاندار محترم  سمنان

باسلام؛حضورتان را به استان سمنان، سرزمینی که به بلندای تاریخ قدمت، عظمت و فرهنگ دارد، ارج نهاده و انتصاب شما را به عنوان استاندار سمنان تبریک عرض می نماییم.

حوزه انتخابیه اینجانب مجموعه ای از شهرهای فرهنگی،گردشگری،صنعتی و عشایری است که ضرب آهنگ خوش تولید،اشتغال،وحدت و همدلی را می سرایند؛

این شهرها برای توسعه همه جانبه نیازمند عدالت در توزیع متوازن اعتبارات و منابع اقتصادی و انسانی بر اساس آمایش سرزمینی می باشند،بخصوص مرکز استان سمنان که نسبت به سایر استانها به آن بهای لازم داده نشده و باید به اندازه جایگاه اداری و اجتماعی و کشوری آن توسعه یابد.
انشاءالله با حضور حضرتعالی و بازخوانی مجدد موفقیت جغرافیایی شهرها به برنامه ریزی و جذب سرمایه گذاری خواهید پرداخت تا مردم این دیار که در انتخابات ریاست جمهوری با رای خود تعهد و اعتقادشان را به دولت تدبیر و امید به اثبات رسانیده اند همچنان امیدوارانه از جنابعالی بعنوان عالیترین مقام دولت در استان حمایت نمایند.
در پایان از تلاش های خالصانه و صادقانه جناب آقای دکتر خباز قدردانی و سپاسگزاری می نمائیم.

دکتر احمد همتی
نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی
۱۴ دی ۱۳۹۶