18:03:34 - جمعه 5 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتر احمد همتی در پیامی خطاب به استاندارجدید؛
به مرکزاستان سمنان بهای لازم داده نشده است!
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – دکتراحمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در پی انتصاب دکترسیدشهاب الدین چاووشی به عنوان استاندارسمنان ، در نامه ای خطاب به ایشان ضمن تبریک این انتصاب ، دومشکل اساسی مرکزاستان را در خصوص ردیف اختصاص یافته به مرکزاستان و حوزه انتخابیه دراعتبارات استانی و توجه ویژه به جایگاه مرکزاستان را یادآورشده است.

سمنان لاین ضمن قدردانی از نماینده مردم نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از استاندارمحترم و فهیم سمنان خواستار مقایسه مرکزاستان سمنان نسبت به سایرمراکز استان ها درکشور حتی مراکزی که 40 سال پس از  سمنان  تبدیل به مرکزاستان شده اند میباشد تا به مظلومیت مرکزاستان و این پیام نماینده محترم ، صدای واحد و مطالبه ی جدّی و به حق مردم شهراخلاق میباشد.

 

«متن پیام»

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر چاووشی
استاندار محترم  سمنان

باسلام؛حضورتان را به استان سمنان، سرزمینی که به بلندای تاریخ قدمت، عظمت و فرهنگ دارد، ارج نهاده و انتصاب شما را به عنوان استاندار سمنان تبریک عرض می نماییم.

حوزه انتخابیه اینجانب مجموعه ای از شهرهای فرهنگی،گردشگری،صنعتی و عشایری است که ضرب آهنگ خوش تولید،اشتغال،وحدت و همدلی را می سرایند؛

این شهرها برای توسعه همه جانبه نیازمند عدالت در توزیع متوازن اعتبارات و منابع اقتصادی و انسانی بر اساس آمایش سرزمینی می باشند،بخصوص مرکز استان سمنان که نسبت به سایر استانها به آن بهای لازم داده نشده و باید به اندازه جایگاه اداری و اجتماعی و کشوری آن توسعه یابد.
انشاءالله با حضور حضرتعالی و بازخوانی مجدد موفقیت جغرافیایی شهرها به برنامه ریزی و جذب سرمایه گذاری خواهید پرداخت تا مردم این دیار که در انتخابات ریاست جمهوری با رای خود تعهد و اعتقادشان را به دولت تدبیر و امید به اثبات رسانیده اند همچنان امیدوارانه از جنابعالی بعنوان عالیترین مقام دولت در استان حمایت نمایند.
در پایان از تلاش های خالصانه و صادقانه جناب آقای دکتر خباز قدردانی و سپاسگزاری می نمائیم.

دکتر احمد همتی
نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی
۱۴ دی ۱۳۹۶

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. ناشناس   ژانویه 9, 2018  

  آخی
  بمیرم برای سمنان که بهش بها داده نشده!!!!!!!!!!

  ماذا فاذا؟؟؟؟؟؟؟؟

  اخوی برو یه نگاه به آمار 40 سال اخیر داشته باش

  ببین چطور روستای سمنان تبدیل شده به شهر و چقدر بودجه های استان صرف ایجاد زیرساختها و امکانات در این روستا شد تا تبدیل به شهر بشه و بتونه با شهر و شهرستان دیگه استان از اون بزرگتر و پرجمعیت تر بود همتراز بشه
  و کلی هزینه های گزاف به کشور تحمیل کردید و میکنید تا این رویه ادامه پیدا کنه

  ماشالا به انصاف شما

  • همشهری   ژانویه 13, 2018  

   چراسمنان لاین اینگونه دروغهای بزرگ ومغرضانه که هدفمند وجوسازی برای مسئولین غیر مطلع میباشد چاپ میکند …..

  • همشهری   ژانویه 14, 2018  

   هم استانی جان
   گرامی
   سمنان از سال 1304 به عنوان پانزدهمین شهر کشور دارای شهرداری بوده و در چند سده گذشته مرکز منطقه‌ای بزرگتر از استان کنونی بوده
   شهری که 60% مالیات استان را میده
   70% ثروت استان را تولید میکنه شایسته بیش از این‌ها ست