خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
18/01/04 13:46
شناسه خبر : 24429

تلاش می کنم در انجام مسوولیت موثر باشم

 استاندار سمنان گفت : با تمام توان و تکیه بر ظرفیت استان برای تحقق خواسته‌های همشهریان رییس جمهوری، استان سمنان تلاش می‌کنم.  سیدشهاب‌الدین چاووشی روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه استاندار پیشین و جدید استان سمنان که با حضور وزیر کشور در سالن شهید مطهری شهرستان سمنان برگزار شد، افزود : افتخار دارم به […] ...

 استاندار سمنان گفت : با تمام توان و تکیه بر ظرفیت استان برای تحقق خواسته‌های همشهریان رییس جمهوری، استان سمنان تلاش می‌کنم.

 سیدشهاب‌الدین چاووشی روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه استاندار پیشین و جدید استان سمنان که با حضور وزیر کشور در سالن شهید مطهری شهرستان سمنان برگزار شد، افزود : افتخار دارم به عنوان سربازی در نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت می‌کنم.
وی اظهارداشت : با توجه به این که رییس جمهوری توجه ویژه‌ای به این استان و مردمانش دارد، تلاش می‌شود در پذیرش مسوولیت موثر باشم.
وی ضمن قدردانی از واگذاری مسوولیت استان سمنان و اعتماد به وی، خاظرنشان کرد : امروز که تکلیف سنگینی به عهده بنده نهاده شد، از تمام ظرفیت و نیرو برای تحقق اهداف نظام بهره می‌گیرم.
وی حضور آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه سمنان را نعمتی برای استان ذکر کرد و یادآور شد : امیدواریم با هدایت و ارشاد در جهت خدمت به مردم و ارتقا اهداف کشور گام برداریم.
استاندار سمنان بیان کرد : در ابتدای پذیرش مسوولیت به لحاظ دشواری کار و پاسخگویی در محضر خداوند اشتیاقی نشان ندادم اما از خداوند خواستم در انجام این خدمت یاری‌ام کند.
وی ادامه داد : وحدت و همدلی رمز موفقیت است و در این راه از تمام مسوولان انتظار همراهی دارم.
استاندار سمنان از خدمات محمدرضا خباز استاندار سابق استان قدردانی کرد.
در این آیین، از خدمات محمدرضا خبار استاندار سابق تقدیر شد که با تشویق های مکرر مردم همراه بود.