11:55:42 - دوشنبه 1 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارتأکیدکرد؛
اشتغال بدون سرمایه گذاری غیرممکن است
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت : امنیت روانی فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری به منظور افزایش اشتغال و رونق کسب و کار با رویکرد دولت تدبیر و امید به کشور بازگشت.

 

به گزارش سمنان لاین محمدرضا خباز در گفت و گو با ایرنا افزود : نیاز اصلی برای جذب سرمایه گذار در کشور امنیت است که دولت تدبیر و امید برای این رویکرد هدفگذاری ویژه ای در چند ساله گذشته داشته است.
وی با بیان این که اشتغال بدون سرمایه گذاری امکان پذیر نیست و کشور را با معجزه نمی شود مدیریت کرد، اظهار داشت: سرمایه گذاری دولتی جوابگوی کاهش تدریجی آمار بیکاری در کشور نیست و باید واحدهای صنعتی وابسته به دولت هم به بخش خصوصی واگذار شود.
خباز با اشاره به این که در 2 سال گذشته سرمایه گذاران بخش خصوصی تفاهم نامه 85 هزار میلیارد ریالی را در بخش های مختلف استان امضا کردند،خاطرنشان کرد : اگر فقط 30 درصد از این موافقت نامه ها در استان با مشارکت بخش خصوصی محقق شود، رونق اقتصادی دوچندان می شود.
استاندار سمنان ادامه داد : 25 هزار میلیارد ریال بعد از سفر ریاست جمهوری به استان سمنان در هفدهم فروردین سال جاری با بخش خصوصی تفاهم نامه منعقد شد که این امر افتخاری برای نظام اسلامی برای مشارکت بخش خصوصی در رسیدن به توسعه است.
خباز با تاکید بر این که عزت و اقتدار ایران اسلامی با تلاش دولت در کشور دوچندان شد و این اقتدار به کوری چشم دشمنان نظام ادامه خواهد داشت، اضافه کرد: انقلاب اسلامی انقلابی نور بود و ضامن بقای آن خداوند است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. عمرانی   ژانویه 1, 2018  

    سلام بر مسئولان سمنان لاین
    چرا خبر در کانال نمیگذارید ما منتظر خبرهاتون هستسم .