خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/30 13:36
شناسه خبر : 24358

معارفه استاندار جدید سمنان با حضور وزیر کشور در سمنان

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی استانداری سمنان گفت: آیین تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید سمنان فردا با حضور وزیر کشور در سمنان برگزار می‌شود. علی معیینی دانشمندی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی استانداری سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: در این آیین ضمن تجلیل از خدمات دکتر محمدرضا خباز، دکتر […] ...

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی استانداری سمنان گفت: آیین تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید سمنان فردا با حضور وزیر کشور در سمنان برگزار می‌شود.

علی معیینی دانشمندی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی استانداری سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: در این آیین ضمن تجلیل از خدمات دکتر محمدرضا خباز، دکتر سیدشهاب‌الدین چاووشی به عنوان استاندار جدید سمنان معارفه می‌شود.

وی با بیان اینکه دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در این آیین به سخنرانی می‌پردازد افزود: آیین تودیع و معارفه استانداران پیشین و جدید سمنان فردا دهم دی‌ماه در سالن شهید مطهری سمنان برگزار می‌شود.

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی استانداری سسمنان با بیان اینکه دکتر خباز بیش از دو سال سکاندار استانداری سمنان بوده خاطرنشان کرد: استاندار جدید سمنان پیش از این معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری تهران را عهده‌دار بوده و تجربیات مدیریتی زیادی دارد.