خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/12/27 13:46
شناسه خبر : 24322

کمبودهای فزاینده در «مرکزاستان» با حضوراستاندارجدید برطرف گردد

بالاخره سید شهاب الدین چاووشی صبح امروز از سوی هیت دولت به عنوان استاندار سمنان انتخاب شد.   به این ترتیب با تصویب هیات وزیران، سید شهاب الدین چاوشی به عنوان استاندار سمنان، جایگزین محمدرضا خباز شد. سمنان لاین ضمن تشکر از زحمات محمدرضا خباز  ٬ با تبریک انتخاب دکتر سید شهاب الدین چاوشی بعنوان […] ...

بالاخره سید شهاب الدین چاووشی صبح امروز از سوی هیت دولت به عنوان استاندار سمنان انتخاب شد.

 

به این ترتیب با تصویب هیات وزیران، سید شهاب الدین چاوشی به عنوان استاندار سمنان، جایگزین محمدرضا خباز شد.

سمنان لاین ضمن تشکر از زحمات محمدرضا خباز  ٬ با تبریک انتخاب دکتر سید شهاب الدین چاوشی بعنوان استاندارسمنان برای ایشان آرزوی توفیق در خدمتگزاری به مردم شریف و ممتاز استان سمنان داشته و امیدوار است کمبودهای فزاینده در «مرکزاستان» با مدیریت ایشان هرچه سریع تر برطرف گردد.

سوابق دکترسید شهاب الدین چاوشی استاندارجدیدسمنان؛

سید شهاب الدین چاووشی، که دانشنامه کارشناس ارشد خود را از دانشگاه تهران و دکترای خود را از دانشگاه لستر انگلیس در رشته علوم سیاسی اخذ کرده صاحب کارنامه قطور و پر و پیمانی در فعالیت های اجرایی و دانشگاهی است.

این استاد دانشگاه که متولد شهر میانه است، فعالیت های اجرایی و دانشگاهی خود را از زادگاه خود آغاز و به واسطه توان مدیریتی توانسته پله پله به مدیریت های کلان تر برسد از همین رو می تواند در سمنان به عنوان یکی از پهناورترین استان های کشور و زادگاه رئیس جمهوری دولت های یازدهم و دوازدهم منشاء خدمات شایانی شود.

قائم مقامی ریاست ثبت احوال کشور، فرمانداری شمیران، مسئولیت هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان سازمان های دولتی و…از دیگر سوابق اجرایی این مدیر ارشد اجرایی است که هیات دولت را مجاب به اتخاب وی به عنوان استاندار سمنان کرده است.

استاندار جدید سمنان جدای از معاونت سیاسی امنیتی استانداری تهران بزرگ، سابقه فرمانداری شهرستان مهم کرج که از آن به عنوان ایران کوچک یاد می شود و چند شهرستان دیگر را نیز در کارنامه خود دارد.

چاووشی در حوزه فعالیت های علمی و دانشگاهی و مدیریت در مراکز علمی نیز کارنامه درخشانی دارد که ریاست مراکز تربیت معلم استان های آذربایجان شرقی و بوشهر و تدریس در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه البرز(کرج) دانشکده مدیریت و حسابداری کرج، دانشگاه های علوم انتظامی، پلیس سابق، علوم و فنون و…از جمله این فعالیت ها است.

عملکرد خوب این مدیر ارشد اجرایی در دولت یازدهم و توان بالا و تخصص وی سبب شده بود که از چاووشی به عنوان گزینه استانداری چند استان و از جمله استان های اردبیل و سمنان نام برده شود که در نهایت این مدیر اجرایی ارشد با انتخاب اعضای کابینه دوازدهم و موافقت رئیس جمهور به عنوان عالی ترین نماینده دولت، راهی زادگاه دکتر روحانی شد.