13:46:01 - چهار شنبه 27 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتظارمردم ازاستاندارجدید؛
کمبودهای فزاینده در «مرکزاستان» با حضوراستاندارجدید برطرف گردد
کانال تلگرام سمنان لاین

بالاخره سید شهاب الدین چاووشی صبح امروز از سوی هیت دولت به عنوان استاندار سمنان انتخاب شد.

 

به این ترتیب با تصویب هیات وزیران، سید شهاب الدین چاوشی به عنوان استاندار سمنان، جایگزین محمدرضا خباز شد.

سمنان لاین ضمن تشکر از زحمات محمدرضا خباز  ٬ با تبریک انتخاب دکتر سید شهاب الدین چاوشی بعنوان استاندارسمنان برای ایشان آرزوی توفیق در خدمتگزاری به مردم شریف و ممتاز استان سمنان داشته و امیدوار است کمبودهای فزاینده در «مرکزاستان» با مدیریت ایشان هرچه سریع تر برطرف گردد.

سوابق دکترسید شهاب الدین چاوشی استاندارجدیدسمنان؛

سید شهاب الدین چاووشی، که دانشنامه کارشناس ارشد خود را از دانشگاه تهران و دکترای خود را از دانشگاه لستر انگلیس در رشته علوم سیاسی اخذ کرده صاحب کارنامه قطور و پر و پیمانی در فعالیت های اجرایی و دانشگاهی است.

این استاد دانشگاه که متولد شهر میانه است، فعالیت های اجرایی و دانشگاهی خود را از زادگاه خود آغاز و به واسطه توان مدیریتی توانسته پله پله به مدیریت های کلان تر برسد از همین رو می تواند در سمنان به عنوان یکی از پهناورترین استان های کشور و زادگاه رئیس جمهوری دولت های یازدهم و دوازدهم منشاء خدمات شایانی شود.

قائم مقامی ریاست ثبت احوال کشور، فرمانداری شمیران، مسئولیت هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان سازمان های دولتی و…از دیگر سوابق اجرایی این مدیر ارشد اجرایی است که هیات دولت را مجاب به اتخاب وی به عنوان استاندار سمنان کرده است.

استاندار جدید سمنان جدای از معاونت سیاسی امنیتی استانداری تهران بزرگ، سابقه فرمانداری شهرستان مهم کرج که از آن به عنوان ایران کوچک یاد می شود و چند شهرستان دیگر را نیز در کارنامه خود دارد.

چاووشی در حوزه فعالیت های علمی و دانشگاهی و مدیریت در مراکز علمی نیز کارنامه درخشانی دارد که ریاست مراکز تربیت معلم استان های آذربایجان شرقی و بوشهر و تدریس در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه البرز(کرج) دانشکده مدیریت و حسابداری کرج، دانشگاه های علوم انتظامی، پلیس سابق، علوم و فنون و…از جمله این فعالیت ها است.

عملکرد خوب این مدیر ارشد اجرایی در دولت یازدهم و توان بالا و تخصص وی سبب شده بود که از چاووشی به عنوان گزینه استانداری چند استان و از جمله استان های اردبیل و سمنان نام برده شود که در نهایت این مدیر اجرایی ارشد با انتخاب اعضای کابینه دوازدهم و موافقت رئیس جمهور به عنوان عالی ترین نماینده دولت، راهی زادگاه دکتر روحانی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مهدی - ب   ژانویه 13, 2018  

  استاندار محترم خواهشمند است با عدالت به تمامی شهرهای استان سمنان توجه نمایید تا ده ها سال رکود و عدم توسعه ریشه کن شود ، ده ها سال از هدر رفت بخش عظیم بودجه های دستگاه های استان در ش…. میگذرد ، عدالت را در استان برقرار کنید . مدیرانی لایق در دستگاه های اجرایی بگمارید تا شاهد عملکرد یک سویه فقط برای شرق استان نباشیم…

 2. اصغری ازبسطام   ژانویه 13, 2018  

  از استاندار محترم میخواهیم بودجه منطقه بیارجمند به فرمانداری شاهرود داده نشود چراکه بودجه این منطقه رو …..

 3. ناشناس   ژانویه 9, 2018  

  آقای چاووشی اطلاعات و آمار بلند مدت استان سمنان و همچنینی سطح امکانات و خدمات در شهرستان ها و نقاط مختلف استان را ررسی نمایید تا حساب کار بهتر دستتان بیاید..

  اسیر هوچی گری و مظلوم نمایی عده ای نشوید..

 4. همشهری   ژانویه 2, 2018  

  اجرای قانون و استقرار ادارات کل در مرکز استان
  راه اندازی فرودگاه سمنان و مرزهوایی و بین المللی شدن آن
  توسعه رشته ها و دانشکده های دانشگاه پزشکی، دانشگاه سمنان و آزاد
  منطقه ویژه علم و فناوری استان سمنان در سمنان
  اداره کل راه آهن استان سمنان
  شرکت نفت منطقه سمنان(دو شرکت)
  منطقه ویژه اقتصادی سمنان
  انتقال آب خزر
  و …

 5. ناشناس   ژانویه 1, 2018  

  ضمن خیر مقدم به استاندار جدید

  ایشون لطفا نسبت به شفاف سازی بودجه های استان در همه بخش ها برای “سی سال گذشته” اقدام کنند (تا دهان هوچی گران را ببندند) و با نگاهی عادلانه ومنصفانه برای حل مشکلات تمام نقاط استان اقدام نمایند.

  اقای چاووشی
  لطفا به آمارهای طولانی مدت این استان در بخش های مختلف نگاهی بیندازید

 6. حسین. د   دسامبر 27, 2017  

  آقای استاندار خوش آمدید. سمنان تنها مرکز استانی در کشور است که فرودگاه ندارد. راه اندازی فرودگاه سمنان خواسته مردم استان سمنان است.

 7. سمنانی   دسامبر 27, 2017  

  ضمن خیر مقدم به استاندار جدید سمنان . از ایشان انتظار داریم به مظلوم ترین مرکز استان کشور یعنی سمنان عزیز توجه ویژه نمایند.

 8. مهدی - ب   دسامبر 27, 2017  

  با تشکر فراوان از زحمات نماینده شریف شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه که پیگیر کاستی های این سه شهر بوده اند از استاندار محترم که به زادگاه رئیس محترم جمهور دعوت بکار شده اند انتظار است طبق قانون نسبت به متمرکز شدن کلیه ادارات کل به مرکزیت سمنان توجه نمایند تا کاستی های گسترده در بخش هایی مانند راه ، راه آهن ، نفت و … در کل 7 شهرستان دیگر استان مرتفع گردد.

 9. m   دسامبر 27, 2017  

  ضمن تبریک و خیر مقدم به جناب دکتر چاووشی به عنوان استاندار جدید استان سمنـــــــان ، انتظار مردم توجه به حقوق پایمال شده شهرستان سمنـــــــان ( فقط قیاس مرکز استان با سایر مراکز استانها هم تراز انجام شود ) تا از …. برخی از شهرهای اقماری جلوگیری شود.